Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.07.2023

Canoo поставила NASA перші транспортні засоби для перевезення екіпажу

Останнім часом компанія Canoo Technologies не так часто з’являється в новинах, але з огляду на те, що багато стартапів у сфері електромобілів сьогодні подають заяви про банкрутство, це, мабуть, не так вже й погано.

Хоча доля компанії ще не вирішена, Canoo щойно оголосила про позитивний розвиток подій: вона вчасно доставила три транспортні засоби для екіпажу (CTV) до Космічного центру НАСА ім. Кеннеді у Флориді.

Як передбачено попередньою угодою, електричні транспортні засоби доставлятимуть астронавтів на стартовий майданчик для місячних місій “Артеміда”. CTV, які базуються на електричному мінівені Canoo Lifestyle Vehicle, спроектовані для перевезення повністю екіпірованих астронавтів, екіпажу підтримки польоту та обладнання на стартовий майданчик.

Транспортні засоби мають ексклюзивний дизайн інтер’єру та екстер’єру, який обіцяє забезпечити комфорт та безпеку астронавтів та екіпажу під час дев’ятимильної подорожі до стартового майданчика в Космічному центрі Кеннеді. Компанія Canoo повідомила, що оприлюднить зображення екстер’єру та інтер’єру CTV пізніше цього року.

“Ми раді бути частиною місій “Артеміда” і доставити перший транспортний засіб НАСА з нульовим рівнем викидів для перевезення екіпажу місії. Це дуже гордий день для Canoo та всіх наших партнерів, які так наполегливо працювали над тим, щоб ми виконали свою частину роботи з транспортування астронавтів протягом перших дев’яти миль кожного запуску”.

Тоні Аквіла, голова та генеральний директор Canoo

Наразі Canoo Lifestyle Vehicle доступний за стартовою ціною від $39 950 (без урахування вартості доставки), що на $5 200 більше, ніж ціна, яку було оголошено у травні 2021 року. Зверніть увагу, що ціна вказана за версію Delivery, яка має лише два сидіння спереду та закритий вантажний відсік ззаду. Canoo ще не оголосила ціну на дорожчий пасажирський варіант.

Artemis II – це перша пілотована місія, яка є частиною плану NASA щодо встановлення довгострокової присутності на Місяці з науковою та дослідницькою метою.

Астронавти дістануться Місяця після 10-денного польоту, під час якого будуть випробувані основні можливості НАСА з дослідження далекого космосу людиною. Також будуть випробувані ракета Space Launch System і космічний корабель Orion – вперше з людьми на борту.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.