Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

CEO Volkswagen має намір обігнати Tesla за обсягами продажу електромобілів до 2025 року

У Volkswagen вважають, що їм потрібно лише три роки, щоб перевершити продаж електромобілів від Tesla, яка на цей час лідирує на ринку.

Аналітики та сам Volkswagen сходяться на думці, що Tesla сьогодні має технологічне лідерство над рештою гравців галузі, хоча питання в тому, чи зможе вона його зберегти.

Генеральний директор VW Герберт Дісс вважає, що це питання часу, коли це зміниться.

«Tesla зараз лідирує в галузі електромобілів, і вони також, ймовірно, є найцифровішою автомобільною маркою. Вони мають деякі переваги», — сказав він CNBC.

«У нас все ще є мета наздогнати й, можливо, перегнати їх у 2025 році за обсягами продажу». – Генеральний директор VW Герберт Дісс

Це не вперше, коли Volkswagen вказує на 2025 як на ключовий.

У квітні 2020 року близько тридцяти керівників Volkswagen, Audi та Porsche зібралися на конклав, який усередині компанії став називатися Mission T.

Мета Mission T полягала в тому, щоб визначити, які кроки вони мали зробити, щоб технологічно обігнати Tesla у 2024 році.

В результаті цієї зустрічі було створено робочу групу під назвою Artemis на чолі з Audi, щоб прискорити розробку цієї технології.

Artemis відповідає за Audi Landjet, автомобіль преміумкласу, який надійде у продаж у 2024 році та стане першим автомобілем, оснащеним новою акумуляторною батареєю Volkswagen Group.

А до 2025 року планується випуск електромобіля доступу, який має стати бестселером, з Volkswagen ID.1 і похідними моделями для Skoda і Cupra.

Реальність така, що Tesla продала мільйон електромобілів у 2021 році, а Volkswagen Group довелося задовольнятися 452900 електромобілями, тобто трохи менше половини.

Обидві компанії подвоїли свої показники у порівнянні з попереднім роком, але як довго вони зможуть підтримувати це експоненційне зростання, перш ніж воно сповільниться.

Tesla хоче продати півтора мільйона автомобілів цього року, і її короткострокове майбутнє передбачає об’єднання двох останніх заводів у Берліні та Техасі.

Наступний акцент робиться на розвитку штучного інтелекту, що в принципі призведе до досягнення 4-го рівня автономного керування до кінця цього року.

Залишається відкритим питання про розгортання сімейства транспортних засобів з Cybertruck та Semi, відкладеними на 2023 рік, та акумуляторною батареєю 4680.

Volkswagen не повідомив про свою мету, але його завдання полягає у розв’язанні проблем ланцюжка постачання та поступове збільшення промислових ресурсів, призначених для виробництва електроенергії відповідно до попиту.

Дісс вважає, що «Tesla тепер, ймовірно, трохи складніше нарощуватиме виробництво» і що VW «набере швидкість у другій половині» 2022 року.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.