Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.01.2023

CES 2023: BMW планує перетворити все лобове скло на дисплей

Концептуальним автомобілем BMW i Vision Dee компанія BMW дає уявлення про майбутнє покоління автомобілів. Це буде доступно в моделях “Нового класу” з 2025 року.

BMW хоче перетворити все лобове скло автомобілів на широкоформатний дисплей. На американській виставці електроніки CES в Лас-Вегасі автовиробник представив футуристичний седан “BMW i Vision Dee” з голою панеллю приладів. Спідометр, супутникова навігація та вся інша інформація виводиться на лобове скло через головний дисплей. “Передчуття наступного покоління автомобілів. З 2025 року це нововведення буде доступно в моделях Нового класу”, – повідомили в BMW.

Усередині концепт виглядає спартанськи порожнім: Немає дверних ручок, панелі приладів, регуляторів температури, перемикачів, кнопок – і дисплея теж. Центральним елементом управління є система датчиків на поверхні, яка в сучасних автомобілях є панеллю приладів. Водій вирішує, яку інформацію він хоче бачити на лобовому склі, голосом або жестом руки. Коли машина стоїть на місці, він може “вимкнути” реальність за допомогою затемнення вікон і повністю зануритися у віртуальний світ.

“За допомогою BMW i Vision Dee ми показуємо, що можливо, коли апаратне і програмне забезпечення зливаються воєдино”, – сказав генеральний директор компанії Олівер Зіпсе (Oliver Zipse). Віртуальний автомобіль використовує потенціал цифровізації та підкреслює її першочергове значення для наступних поколінь автомобілів.

Шеф-дизайнер BMW Адріан ван Хойдонк заявив, що автомобіль сам стає порталом в цифровий світ. При цьому водій завжди зберігає повний контроль. Не тільки елементи управління і дисплеї, а й матеріали і дизайн були навмисно мінімізовано, щоб “ніщо не відволікало від цифрового досвіду”.

“Вже з 2025 року серійний варіант головного дисплея буде використовуватися по всій ширині лобового скла в моделях Нового класу”, – заявили в BMW. “Новий клас” базується на новій архітектурі, розробленій для акумуляторних автомобілів. Передбачається зробити їх такими ж рентабельними, як сьогоднішні двигуни внутрішнього згоряння, і впроваджувати по всій групі з 2025 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.