Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чому треба працювати повільно, а не багато


Мет Стіл, керівник дизайнерського бюро Grain, написав на Medium есе про те, як потрібно організувати свою роботу, щоб не стати її заручником, зберегти розум і отримувати більше задоволення від життя. T & P виділили в його тексті ключові тези.

1. Пригальмуйте

Хтось сказав одного разу: «Навіть якщо ти виграєш в щурячих перегонах, ти все одно залишишся щуром». Коли ми сповільнюємось, наші пріоритети стають більш очевидними. Якщо ви зайняті більше, ніж хочете, не намагайтеся переробити свій розклад. Для початку заспокойтеся і зосередьтеся на поточному моменті. Відчуйте, що відбувається прямо тут і зараз. Подивіться, як витрачається ваша енергія – погана і хороша. Здорові пріоритети самі розкриються перед вами і життя почне коригуватися саме собою.

2. Досить бути героєм

Складіть розклад, якому ви зможете відповідати, із завданнями, виконання яких не приведе вас до загибелі. Ніхто не помре від серцевого нападу, якщо ви закриєте один з проектів.

3. Повертайтеся додому

Ідіть з офісу о шостій годині вечора або раніше, якщо це можливо. Повечеряйте з друзями або родиною, розслабтеся і добре виспіться. Тоді ви відчуєте себе відпочинувшим і зосередженим, коли вранці повернетеся на роботу.

4. Уникайте нарад

Іноді вони дійсно потрібні і корисні, але найчастіше, на нарадах ви просто витрачаєте ваш час даремно. Шанобливо запитайте ваших колег або керівника, чи є більш ефективний спосіб прийняття рішень. Пропонуйте свої варіанти.

5. Вмикайте режим «у літаку»

Забудьте про дзвінки (нехай вони перенаправляються відразу на автовідповідач) та інтернет. Важливо розуміти, що наші комунікативні звички не роблять нас щасливішими чи продуктивнішими. Створіть навколо себе мінімально відволікаючу атмосферу. Будьте оффлайн, поки вам дійсно не потрібно буде провести якесь дослідження або щось уточнити. У першу чергу робіть важливу роботу, а вже потім відповідайте на листи. Будьте активні, а не реактивні, і забудьте вже нарешті про соціальні мережі.

6. Обідайте поза офісом

Почитайте книгу, прогуляйтеся, відвідайте музей – робіть все, щоб змінити оточення і відключитися від звичних справ. Зміна обстановки зарядить вас енергією і ентузіазмом перед роботою у другій половині дня.

7. Відмовтеся від багатозадачності

Це неефективно. Люди, які заявляють, що вони успішно справляються з кількома завданнями одночасно, обманюють інших або себе. Сконцентруйтеся на одному важливому завданні. Повідомте колег, що ви зайняті, і вас не можна відволікати. Вони перестануть на вас злитися, коли побачать кінцеві результати.

8. Говоріть «ні»

Перед тим як відповісти на прохання, запитайте себе, що всередині вас вимагає сказати «так» – згода чи страх. У другому випадку ввічливо відмовте і запропонуйте альтернативу. Це буде ще один привід проявити креативність.

Джерело: theoryandpractice.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.