Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чому все найважливіше потрібно зробити до 14:00 і як це встигнути – 5 порад лідеру


Протягом робочого дня ми постійно на щось відволікаємося: то нам підсунуть якусь дуже цікаву задачу, то співробітник захоче терміново щось обговорити, то лист важливе на email прийде … Ніхто не може робити кілька речей одночасно, тому в роботі потрібно навчитися знаходити баланс, який дозволить лишатися ефективним, виконувати роботу і завжди залишатися доступним для колег і партнерів. CEO чиказької аутстаффінгової компанії LaSalle Network Том Гімбел назвав п’ять речей, які дозволяють йому завжди залишатися на висоті.

Записуйте

«День потрібно ретельно планувати, планувати стратегічно. Наприклад, я планую зустрічі таким чином, щоб максимально оптимізувати свій маршрут та розклад і встигнути побачитися з якомога більшою кількістю потрібних мені людей.

Також корисно складати графік роботи на наступний тиждень щоп’ятниці. Цей список можна буде змінювати вже в процесі, коли виринають проблеми і плани змінюються. Просто подумати про це недостатньо – запишіть! Тільки список може гарантувати правильну організацію роботи.

Усвідомлюйте те, як ви справляєтесь із завданнями

Якщо ви знаєте, що після 14:00 ваш мозок перетвориться в кашку, не плануйте на цей час важливих зустрічей, дзвінків і завдань. Краще присвятіть його виконанню менш відповідальної і трудомісткої, але не менш важливої роботи. Я, наприклад, у другій половині дня зайнятий робочим листуванням з персоналом, партнерами і друзями.

Намагайтеся, щоб зустрічі були нетривалими

Дослідження показують, що люди можуть уважно слухати співрозмовника без перерви в середньому 18 хвилин, так що намагайтеся, щоб зустрічі не затягувалися сильно надовго. Якщо хтось поринає в нетрі, припиняйте – обов’язок лідера контролювати продуктивність і ефективність будь-яких переговорів.

Після зустрічі проаналізуйте, як ви могли б зробити її ще більш продуктивною. Застосуйте свої висновки на наступних зборах. Якщо бачите, що люди недостатньо залучені, перенесіть зустріч в інше місце – буквально, попросіть ваших людей встати зі своїх місць і перейти в інше приміщення, де вас нічого не буде відволікати від предмета розмови.

Звітуйте самі собі

Якщо завдання у вашому to-do листку не виконані, запитайте себе, чому це так? Критично важливо звітувати в першу чергу перед собою, і недолік часу – не виправдання! Особливо, якщо ви керівник. Значить, треба раніше вставати чи пізніше лягати. Попрацюйте на вихідних, в кінці кінців. Наприклад, для мене неділі – відмінний час позакривати хвости, ні на що не відволікаючись.

Не створюйте заторів

Переконайтеся, що ваші співробітники завжди мають можливість отримати від вас відповіді на свої питання. Це не буде дратувати, якщо ви час від часу самі станете нагадувати собі про них. Не можна ставати тим, хто гальмує весь процес».

Джерело: ain.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.