Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чотири способи збільшити продажі


Кожному з нас відомо, що без продажів неможливий жоден бізнес. Тим більше сьогодні – роль sales-ів зростає в десятки разів. При цьому людей, які дійсно вміють і люблять продавати, не так вже багато. Щодня менеджери з продажу стикаються з десятками проблемних ситуацій, з яких не бачать виходу … спробуємо розібратися.

Проблема «не вірю в продукт, але повинен продавати», що робити?

Будь-який товар або послуга будуть успішні, якщо за ними стоїть велика ідея чи усвідомлена цінність. Спочатку потрібно створити щось варте уваги, а потім представляти його публіці. Якщо ж продавці не «купили» цю ідею і не «загорілися» нею, ваші продажі чекає провал. Люди, з набагато більшим бажанням продають те, у що вірять і люблять, ніж просто нав’язане «повинен продати». Цінність завжди вище ціни! Ідея обов’язково повинна давати щось більше, чого ще немає у клієнта. Отже, варто інвестувати час і гроші в те, щоб менеджери з продажу дізналися цінність продукту і повірили в її потрібність. А як розпізнати чи вірять у ваш продукт співробітники – легко! Подивіться на обсяги продажів.

Проблема – катування «холодними дзвінками»

Як перетворити тортури від спілкування з клієнтом в задоволення від процесу і результату. Перш за все потрібно налаштуватися на те, що навколо друзі. Принаймні, на етапі знайомства видавати цей кредит дружби, поки не доведено протилежне. Адже коли ми довіряємо людям, вони довіряють нам. У результаті клієнти відчувають навіть через телефонну трубку ваш стан і настрій.

Ваша сила подібна вітру: її радше відчуваєш, ніж побачиш. Вона завжди присутня в голосі. Значимість голосу в телефонних переговорах – це ключовий інструмент. Що ж таке сила? Це здатність привернути до себе співрозмовника, здатність виявити його справжні потреби, здатність передати свою віру в продукт. А далі – переконати зробити те, на що в інших обставинах він ніколи б, можливо, сам не наважився. Ця сила впливає не тільки на відкриту поведінку, але і на установки, що в свою чергу, веде до зміни поведінки клієнтів.

Чотири способи збільшити продажі

Проблема – боюся зустрічей з новими клієнтами, що робити?

Перш за все, ваша мета – вийти на тих, хто ще не є вашим клієнтом. Виклик для кожного продавця завжди стосується залучення нових клієнтів. Правило № 1 – не думайте про гроші, зустрічаючись з новим клієнтом, просто знайомтеся, встановлюйте контакт і зачаровуйте співрозмовника. Далі ваше завдання зводитися до:

1. З’ясуванню критеріїв прийняття рішення – дізнатися, які фактори і критерії клієнт має намір використовувати, щоб зробити вибір між продавцями (що важливіше – ціна або якість?).

2.  Впливу на критерії прийняття рішень – Знайдіть критерії важливі для клієнта, але які він ще не усвідомив.

3. Використанню очевидної відповідності критеріям прийняття рішення – продемонструвати клієнту, що ваш продукт або ваша послуга в усьому відповідає критеріям, на підставі яких приймається рішення. Занурюйте клієнта в ваш продукт, дайте спробувати, побачити, відчути.

При цьому дуже важливим є вміння отримувати задоволення від продажів, адже ви ділитеся благом (товаром або послугою), яке, безумовно, принесе користь покупцеві.

Проблема – клієнт вимагає великих знижок, що робити?

Наприклад, менеджер з продажу, який зіткнувся з вимогою клієнта про надання знижки, може проявити відповідальність і залагодити це заперечення. А може проявити безвідповідальність – і побігти за рішенням до керівника. Це ж так просто і комфортно – перекласти відповідальність на шефа. Так що ж робити?

1.  Для початку самі усвідомте цінність вашого продукту, напишіть список його переваг.

2. Продавайте відомим людям і заручайтеся їхньою підтримкою, рекомендаціями. Іноді досить просто відгуків ваших друзів в соціальних мережах. Чим більше у вас послідовників і прихильників, тим більше підстав для ціни.

Сьогодні для успішних продажів вже не просто потрібні менеджери з «базами» і напрацьованими контактами. У цю хвилину ринок диктує нові правила. Компанії та люди в цих «базах» можуть бути з нульовими або мінімальними бюджетами. Зараз цінується інше – вміння знаходити нові контакти та нові можливості, віра в себе і в свій продукт.

Джерело: forbes.net.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.