Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чотири способи збільшити продажі


Кожному з нас відомо, що без продажів неможливий жоден бізнес. Тим більше сьогодні – роль sales-ів зростає в десятки разів. При цьому людей, які дійсно вміють і люблять продавати, не так вже багато. Щодня менеджери з продажу стикаються з десятками проблемних ситуацій, з яких не бачать виходу … спробуємо розібратися.

Проблема «не вірю в продукт, але повинен продавати», що робити?

Будь-який товар або послуга будуть успішні, якщо за ними стоїть велика ідея чи усвідомлена цінність. Спочатку потрібно створити щось варте уваги, а потім представляти його публіці. Якщо ж продавці не «купили» цю ідею і не «загорілися» нею, ваші продажі чекає провал. Люди, з набагато більшим бажанням продають те, у що вірять і люблять, ніж просто нав’язане «повинен продати». Цінність завжди вище ціни! Ідея обов’язково повинна давати щось більше, чого ще немає у клієнта. Отже, варто інвестувати час і гроші в те, щоб менеджери з продажу дізналися цінність продукту і повірили в її потрібність. А як розпізнати чи вірять у ваш продукт співробітники – легко! Подивіться на обсяги продажів.

Проблема – катування «холодними дзвінками»

Як перетворити тортури від спілкування з клієнтом в задоволення від процесу і результату. Перш за все потрібно налаштуватися на те, що навколо друзі. Принаймні, на етапі знайомства видавати цей кредит дружби, поки не доведено протилежне. Адже коли ми довіряємо людям, вони довіряють нам. У результаті клієнти відчувають навіть через телефонну трубку ваш стан і настрій.

Ваша сила подібна вітру: її радше відчуваєш, ніж побачиш. Вона завжди присутня в голосі. Значимість голосу в телефонних переговорах – це ключовий інструмент. Що ж таке сила? Це здатність привернути до себе співрозмовника, здатність виявити його справжні потреби, здатність передати свою віру в продукт. А далі – переконати зробити те, на що в інших обставинах він ніколи б, можливо, сам не наважився. Ця сила впливає не тільки на відкриту поведінку, але і на установки, що в свою чергу, веде до зміни поведінки клієнтів.

Чотири способи збільшити продажі

Проблема – боюся зустрічей з новими клієнтами, що робити?

Перш за все, ваша мета – вийти на тих, хто ще не є вашим клієнтом. Виклик для кожного продавця завжди стосується залучення нових клієнтів. Правило № 1 – не думайте про гроші, зустрічаючись з новим клієнтом, просто знайомтеся, встановлюйте контакт і зачаровуйте співрозмовника. Далі ваше завдання зводитися до:

1. З’ясуванню критеріїв прийняття рішення – дізнатися, які фактори і критерії клієнт має намір використовувати, щоб зробити вибір між продавцями (що важливіше – ціна або якість?).

2.  Впливу на критерії прийняття рішень – Знайдіть критерії важливі для клієнта, але які він ще не усвідомив.

3. Використанню очевидної відповідності критеріям прийняття рішення – продемонструвати клієнту, що ваш продукт або ваша послуга в усьому відповідає критеріям, на підставі яких приймається рішення. Занурюйте клієнта в ваш продукт, дайте спробувати, побачити, відчути.

При цьому дуже важливим є вміння отримувати задоволення від продажів, адже ви ділитеся благом (товаром або послугою), яке, безумовно, принесе користь покупцеві.

Проблема – клієнт вимагає великих знижок, що робити?

Наприклад, менеджер з продажу, який зіткнувся з вимогою клієнта про надання знижки, може проявити відповідальність і залагодити це заперечення. А може проявити безвідповідальність – і побігти за рішенням до керівника. Це ж так просто і комфортно – перекласти відповідальність на шефа. Так що ж робити?

1.  Для початку самі усвідомте цінність вашого продукту, напишіть список його переваг.

2. Продавайте відомим людям і заручайтеся їхньою підтримкою, рекомендаціями. Іноді досить просто відгуків ваших друзів в соціальних мережах. Чим більше у вас послідовників і прихильників, тим більше підстав для ціни.

Сьогодні для успішних продажів вже не просто потрібні менеджери з «базами» і напрацьованими контактами. У цю хвилину ринок диктує нові правила. Компанії та люди в цих «базах» можуть бути з нульовими або мінімальними бюджетами. Зараз цінується інше – вміння знаходити нові контакти та нові можливості, віра в себе і в свій продукт.

Джерело: forbes.net.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.