Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чи знизяться ціни на авто? Можливо


У рамках Комітету СОТ Україна завершила консультації щодо тимчасового додаткового імпортного збору, який ввели 25 лютого 2015 року.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявили, що члени СОТ підтримали рішення України скасувати заходи щодо стабілізації платіжного балансу не пізніше запланованої дати (кінець грудня 2015 року) або й раніше.

Наступним етапом у цьому процесі має стати напрямок звіту на розгляд Генеральної Ради СОТ для ухвалення його на засіданні наприкінці липня, повідомляють fakty.ictv.ua.

Позитивне рішення означатиме, що імпортні товари подешевшають в Україні на 5 – 10%. Якщо говорити про легкові та вантажопасажирські автомобілі, то подешевшання становитиме 5%. Ці зміни, як сподіваються експерти, пожвавлять ситуацію на автомобільному ринку.

Джерело: 24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.