Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Чи знизяться ціни на авто? Можливо


У рамках Комітету СОТ Україна завершила консультації щодо тимчасового додаткового імпортного збору, який ввели 25 лютого 2015 року.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявили, що члени СОТ підтримали рішення України скасувати заходи щодо стабілізації платіжного балансу не пізніше запланованої дати (кінець грудня 2015 року) або й раніше.

Наступним етапом у цьому процесі має стати напрямок звіту на розгляд Генеральної Ради СОТ для ухвалення його на засіданні наприкінці липня, повідомляють fakty.ictv.ua.

Позитивне рішення означатиме, що імпортні товари подешевшають в Україні на 5 – 10%. Якщо говорити про легкові та вантажопасажирські автомобілі, то подешевшання становитиме 5%. Ці зміни, як сподіваються експерти, пожвавлять ситуацію на автомобільному ринку.

Джерело: 24tv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.