Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

CITROЁN C4 ВИЗНАНО «КРАЩИМ ЛЕГКОВИМ АВТОМОБІЛЕМ РОКУ» В КОНКУРСІ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В УКРАЇНІ 2022»!

Цьогоріч війна внесла свої корективи у буденне та звичне життя, але як і раніше організатори Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні» оголосили переможця акції. Дана акція проводиться в Україні з 2001 року і обов’язково буде проводитися і надалі. Ще до війни вдалося провести онлайн-голосування громадського жюрі, та проведено фінальний тест-драйв претендентів і голосування Експертного журі, яке відбулося за тиждень до початку війни.

Так, за результатами голосування крос-хетчбек CITROЁN C4 здобув перемогу в абсолюті та титул «Кращого легкового автомобіля року в Україні 2022». Унікальна новинка підкорила як громадське журю, так і завоювала симпатію і професійного журі, що дозволило впевнено вирватися вперед, обійшовши 4 сильних претендентів на даний титул і довести всім, що він кращий серед кращих. Зазначимо, що це перша перемога бренду CITROЁN у Всеукраїнській премії «Автомобіль року в Україні».

Премія «Авто Року» – це національна автомобільна премія України, в рамках якої оцінюються автомобільні новинки останнього року на ринку України. Всі автомобілі-новинки змагаються за 10 додаткових номінацій та 2 спеціальні, і головне за 2 номінації в абсолюті, всередині яких кращий автомобіль визначають інтернет-користувачі. Однією з головних номінацій є «Кращий легковий автомобіль 2022 року»: в нинішньому голосуванні брало участь 5 моделей. Однак професійне журі та українці впевнено назвали кращий легковий автомобіль серед всіх новинок нинішнього року в Україні – і це CITROЁN C4!

Це перша така визначна перемога для бренду CITROЁN в Україні, перший титул в абсолюті у Всеукраїнській премії «Автомобіль року». Дана перемога – це перемога бренду в цілому, це доказ того, що CITROЁN обрав вірний напрямок розвитку свого продукту та технологічного зростання. Титул «Кращий легковий автомобіль року в Україні 2022» для CITROЁN С4 – це справжнє визнання бренду CITROЁN в цілому серед українців. Дякуємо за вашу підтримку!

Детальна інформація про CITROЁN – на сайті www.citroen.ua.

Довідка про компанію:

Офіційне представництво CITROЁN в Україні розпочало свою операційну діяльність в червні 2010 року. Головна мета представництва – привнесення європейської культури продажів і обслуговування автомобілів CITROЁN. Лінійка автомобілів CITROЁN в Україні представляє широкий модельний ряд: ультракомпактний CITROЁN C1, компактний хетчбек CITROЁN C3, SUV CITROЁN C3 Aircross, SUV CITROЁN C5 Aircross, седан CITROЁN C-Elysée, стильний і комфортний хетчбек CITROЁN С4 Cactus, місткий мінівен CITROЁN SpaceTourer і пасажирський CITROЁN Berlingo. Крім того: комерційні CITROЁN Jumpy, CITROЁN Jumper і CITROЁN Berlingo.

Бренд CITROЁN

Як міжнародний автомобільний бренд, який знаходиться в центрі масового ринку, CITROЁN культивує сміливість і творчість з 1919 року. Виділяючись своїм дизайном і забезпечуючи цінність відчуття «домашнього затишку» завдяки високому рівню комфорту і передовими технологіями, автомобілі CITROЁN, наприклад, C3 або компактний SUV C3 Aircross, привносять свіжий «вітер змін» в автомобільний світ. Бренд популярний завдяки своєму підходу до роботи: головним джерелом натхнення для Марки є реальні люди та їх спосіб життя. Це знайшло своє відображення в фірмовому девізі компанії: Inspired By You ( «Натхненний вами»). Маючи в своєму розпорядженні мережу з 10 000 дилерський центрів і СТО в порядку 90-та країн світу, CITROЁN реалізував в 2019 році 1 млн автомобілів. Бренд є володарем восьми чемпіонських титулів в світовому ралійному чемпіонаті FIA WRC (World Rally Championship) і трьох поспіль чемпіонських титулів в світових кузовних гонках FIA WTCC (World Touring Car Championship).

Офіційний сайт: www.citroen.com / www.citroen.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.