Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Citroen таки вирішив винайти заново колесо

Подивіться на ці нові технології саморушних механізмів:

По суті, йдеться про еквівалент скейтборда, але це щось на кшталт машини. Замість коліс – чотири кулі.

Citroen називає їх Omnidirectional 360 Wheels, тобто всебічними колесами на 360 градусів. Завдяки їм паркуватися можна як завгодно, хоч боком. Робить їх відома компанія GoodYear зі знайомої всім гуми для шин.

Але чому Citroen показав лише “скейтборд”? Ідея полягає в тому, що “кабіна” автомобіля має бути змінною. В майбутньому, вважає компанія, ти можеш запросити інтер’єр та екстер’єр через якийсь, наприклад, застосунок. І, по-перше, машина приїде з відповідною кабіною, а по-друге, вона сама приїде до тебе і сама тебе знайде. Наприклад, замість таксі. Твоя власна машина. І сама тебе п’яного відвезе, якщо треба.

Джерело: texty.org.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.