Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Citroen змінить назви своїх моделей


Керівництво марки Citroen обмірковує можливість зміни назв автомобілів у своїй модельній лінійці.

Нововведення, як вважають у компанії, допомогло б споживачам краще розрізняти їх машини від представників преміальної лінійки DS і партнера по альянсу – Peugeot.

На даний момент назви легкових моделей Citroen утворюються таким чином: до індексу “С” приєднується цифра (1,3,4 або 5) залежно від розміру і старшинства в сімейства. Ще до них додаються імена “Picasso” або “Aircross” у разі компактвенів і позашляховиків.

Винятками з цих правил є електрокар C-Zero (“близнюк” Mitsubishi i-MiEV) і седан C-Elysee, а також комерційні автомобілі Berlingo, Nemo, Jumpy і Jumper.

Які нові назви розглядають в Citroen, поки не уточнюється. При цьому в компанії відмовляються давати детальні коментарі, пояснюючи, що остаточне рішення про перейменування поки ще не прийнято.

У той же час експерти припускають, що у разі позитивного рішення топ-менеджменту Citroen в майбутній лінійці будуть збережені назви Picasso і Cactus.

Раніше французька група PSA Peugeot Citroen також оголосила про план скоротити до 2020 року модельний ряд на 40 відсотків – з 45 до 26 моделей. Такий крок необхідний для повернення компанії до прибутковості.

Джерело: auto.tsn.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.