Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Citroen змінить назви своїх моделей


Керівництво марки Citroen обмірковує можливість зміни назв автомобілів у своїй модельній лінійці.

Нововведення, як вважають у компанії, допомогло б споживачам краще розрізняти їх машини від представників преміальної лінійки DS і партнера по альянсу – Peugeot.

На даний момент назви легкових моделей Citroen утворюються таким чином: до індексу “С” приєднується цифра (1,3,4 або 5) залежно від розміру і старшинства в сімейства. Ще до них додаються імена “Picasso” або “Aircross” у разі компактвенів і позашляховиків.

Винятками з цих правил є електрокар C-Zero (“близнюк” Mitsubishi i-MiEV) і седан C-Elysee, а також комерційні автомобілі Berlingo, Nemo, Jumpy і Jumper.

Які нові назви розглядають в Citroen, поки не уточнюється. При цьому в компанії відмовляються давати детальні коментарі, пояснюючи, що остаточне рішення про перейменування поки ще не прийнято.

У той же час експерти припускають, що у разі позитивного рішення топ-менеджменту Citroen в майбутній лінійці будуть збережені назви Picasso і Cactus.

Раніше французька група PSA Peugeot Citroen також оголосила про план скоротити до 2020 року модельний ряд на 40 відсотків – з 45 до 26 моделей. Такий крок необхідний для повернення компанії до прибутковості.

Джерело: auto.tsn.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.