Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Citroen змінив ім’я на Zitrön

 

На честь 100-річного ювілею французький автовиробник Citroen вирішив провести ребрендинг для ринку Німеччини, у якого завжди були найбільші проблеми з вимовою назви марки. Тепер на німецькому ринку з’явився бренд Zitrön. Правда, це всього лише маркетингова кампанія в честь ювілею.

Надрядкові знаки, які завжди викликають труднощі при прочитанні, є як в німецькій, так і у французькій мовах. Але читаються вони по-різному, тому у покупців з Німеччини постійно виникали проблеми з правильним прочитанням назви Citroën. Через сто років компанія вирішила пожаліти аудиторію з німецькомовних країн і змінила назву – тепер на ринку продаються автомобілі під маркою «Цитрьон».

На честь таких змін компанія підготувала невеликий промо-ролик, в якому глава німецького представництва бренду Вольфганг Шлімме оголошує всім співробітникам і представникам дилерських центрів, що відтепер вони називаються Zitrön. Ну а далі показано, через які труднощі пройшов керівник одного дилерського центру під час зміни вивісок і навчання співробітників. Зате в результаті ребрендинг приніс плоди і продажі різко підскочили вгору.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

 

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.