Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.11.2022

Continental отримав замовлення на мільярди

Continental отримав мільярдне замовлення від США. Компанія з Ганновера має поставити неназваному замовнику так звану «напівсуху» гальмівну систему.

Як повідомляє Dax Group, мова йде про технологію, яка більше не використовує гальмівну рідину на задній осі. Зокрема, електричні та оцифровані транспортні засоби повинні бути більш гнучкими та безпечнішими для керування.

Замовник не називається

Вартість замовлення на «напівсуху» систему, отримане в третьому кварталі, становить приблизно 1,5 мільярда євро на першому етапі, йдеться в повідомленні. Назву компанії замовника ганноверці називати не захотіли. Кажуть, що це великий виробник автомобілів у Північній Америці. Концепт планується запустити там у серійне виробництво з 2025 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.