Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Continental припиняє виробництво автомобільних шин в Росії

Німецький виробник автомобільних шин Continental оголосив про тимчасове припинення діяльності в Російській Федерації та припинення локального випуску на підприємстві в Калузькій області.

Як стало відомо, російський штат німецької компанії налічує близько 1,3 тис. працівників.

Раніше ціла низка автомобільних компаній оголосила про припинення поставок і випуску машин у Росії. Зокрема, зупинено виробництво автомобілів марок VW та Skoda на підприємствах у Калузькій області та Нижньому Новгороді, а також припинено постачання машин брендів Porsche та Audi.

Раніше також стало відомо про зупинення російського виробництва автомобілів Toyota, а також про припинення постачання авто марок Mazda, Honda та Suzuki.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.