Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Crab bucket theory або «Теорія відра з крабами»


Існує таке цікаве явище, як Crab Bucket Theory – «Теорія відра з крабами». Суть даного явища полягає в тому, що краб, посаджений в відро, без зусиль зможе вибратися з нього. Проте, якщо їх декілька, то жоден з них не зможе «стати вільним», так як його ж родичі чіпляються за «втікача» і затягують назад, заважаючи один одному реалізувати свій сценарій звільнення.

Коли людина намагається кинути палити, а друзі кажуть «все одно не вийде» і простягають сигарету – це crab bucket. Коли ти отримуєш другу вищу освіту, а колеги голосно дивуються, навіщо тобі це треба, адже на роботі і так втомлюєшся – це теж crab bucket. Коли твої власні батьки кажуть тобі, що ти дурний (невдаха, нездара, нічого путнього не вийде) – так-так, і це crab bucket.

Залишається тільки бути сильніше «крабів, що знаходяться у відрі», йти вперед, навіть коли тебе тягнуть на дно 100 чоловік.

Автор теорії «Менталітет краба» Jon E. Royeca.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.