Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Crab bucket theory або «Теорія відра з крабами»


Існує таке цікаве явище, як Crab Bucket Theory – «Теорія відра з крабами». Суть даного явища полягає в тому, що краб, посаджений в відро, без зусиль зможе вибратися з нього. Проте, якщо їх декілька, то жоден з них не зможе «стати вільним», так як його ж родичі чіпляються за «втікача» і затягують назад, заважаючи один одному реалізувати свій сценарій звільнення.

Коли людина намагається кинути палити, а друзі кажуть «все одно не вийде» і простягають сигарету – це crab bucket. Коли ти отримуєш другу вищу освіту, а колеги голосно дивуються, навіщо тобі це треба, адже на роботі і так втомлюєшся – це теж crab bucket. Коли твої власні батьки кажуть тобі, що ти дурний (невдаха, нездара, нічого путнього не вийде) – так-так, і це crab bucket.

Залишається тільки бути сильніше «крабів, що знаходяться у відрі», йти вперед, навіть коли тебе тягнуть на дно 100 чоловік.

Автор теорії «Менталітет краба» Jon E. Royeca.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.