Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Daimler знайшов покупця на свої акції КАМАЗ

Ростех та Daimler AG розпочали переговори про купівлю частки німецького концерну у виробнику вантажівок КАМАЗ, повідомив голова російської корпорації Сергій Чемезов.

В даний час Daimler володіє 15% акцій, але хоче розлучитися з ними якнайшвидше після того, як проти Росії були введені жорсткі санкції і майже всі західні виробники припинили свою діяльність у країні. Проте купити німецький пакет може лише російська корпорація, тому що іноземцям також загрожують санкції.

У такій же ситуації знаходиться французький гурт Renault, який шукає спосіб позбутися своєї участі в російському автовиробнику АвтоВАЗ. І там єдиний варіант продати акції — знайти місцеву корпорацію, яка згодиться купити акції французів. Проте він досить великий — 66%, а отже, покупцеві доведеться сплатити значну суму.

КАМАЗ вже готовий із планом виходу з кризи, що передбачає скорочення виробництва двигунів до кінця року. Потім має бути повністю готовий новий агрегат, який повністю російської розробки та відповідатиме стандарту Євро-5. Виробництво вантажівок К5, для яких досі використовувалися деталі та агрегати з-за кордону, також повністю локалізовано.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.