Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Daimler поділиться і перейменується в Mercedes-Benz

Розподіл Даймлера надвоє символізують електричні концепти: седан Vision EQS і водневий тягач GenH2 Truck. Очікується, що «спрощення структури” призведе до появи двох лідерів – провідного виробника люксових легковиків і найбільшого в світі виробника вантажівок.

Наглядова рада і правління Даймлера третього лютого домовилися про «фундаментальну зміну структури», щоб розділити індустріальний бізнес і створити дві незалежні компанії зі спеціалізаціями Cars & Vans і Trucks & Buses. Підрозділ Daimler Truck, виробник вантажівок і автобусів, до кінця 2021 року буде самостійно торгуватися на Франкфуртській фондовій біржі. Тим часом сам Daimler з легковиками та венами «має намір в належний час перейменувати себе в Mercedes-Benz».

«Це історичний момент для Даймлера і початок глибокого перетворення, – заявив Ола Калленіус. – Mercedes-Benz Cars & Vans і Daimler Trucks & Buses стають різними бізнесами зі своїми групами споживачів, технологічними шляхами і потребами в капіталі. Ми вважаємо, що найбільш ефективно вони зможуть працювати як незалежні організації, вільні від конгломерату».

Головою компанії Daimler Truck залишиться член правління Мартін Даум: «У нас вже є міцна фінансова база і стійка бізнес-модель. З незалежністю приходять великі можливості і відповідальність. Ми визначили наше майбутнє за допомогою вантажівок на батареях і паливних елементах, з технологіями автономного руху».

Передбачається, що значна частина контрольного пакета відділення Daimler Truck буде розподілена між нинішніми акціонерами Даймлера. Остаточне рішення з розділення має бути прийнято на позачергових зборах акціонерів в третьому кварталі. «Ми впевнені у фінансовій та операційній стійкості двох наших автомобільних підрозділів. І переконані, що незалежне управління дозволить їм працювати ще швидше, більш амбіційно інвестувати, націлюватися на зростання і співробітництво, бути більш гнучкими і конкурентоспроможними», – підкреслив Калленіус.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.