Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.03.2023

Daimler Truck продовжує відокремлення від Daimler Group і для створення власної ІТ-платформи переходить на співпрацю з Siemens

Daimler Truck отримує власну ІТ-платформу для глобальної розробки автомобілів. Таким чином, виробник вантажівок і автобусів ще більше відокремлює себе від свого минулого в Daimler Group. Нова система, яка буде впроваджена для близько 5000 розробників, походить від Siemens, про що обидві компанії оголосили у вівторок (28.03.2023). Очікується, що проект займе близько двох років. “Це дуже швидко для такого масштабу”, – підкреслює член правління Daimler Truck Андреас Горбах.

Відхід від старої системи, яка розросталася десятиліттями, став необхідним також через виділення з підрозділу легкових автомобілів, як пояснює Горбах. У конструкторському відділі вже використовувалися системи від Siemens, а тепер до них додалася б ще й документація на продукцію. Ця “основа всього ланцюжка створення доданої вартості” зберігає процеси від проектування до закупівлі та виробництва, а також до сервісу або технічного обслуговування з даними та переліками продуктів.

Відповідно, важливо, щоб під час переходу нічого не пішло не так. Горбах порівнює це з “операцією на відкритому серці”. “Рідко коли така велика компанія повністю змінює своє середовище розробки”, – каже Седрік Нейке, член правління Siemens і керівник підрозділу цифрових індустрій.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.