Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.07.2023

Daimler Truck шокував високим квартальним прибутком

Виробник комерційних автомобілів Daimler Truck продемонстрував несподівано високі темпи зростання у другому кварталі. За попередніми даними, прибуток до сплати відсотків і податків (Ebit) досяг 1,4 мільярда євро, повідомила компанія, акції якої котируються на німецькому фондовому ринку DAX. У попередньому році повідомлялося про операційний прибуток у розмірі 1,1 мільярда євро. Аналітики, опитані Daimler Truck, очікували цього разу в середньому 1,3 мільярда. Концерн виправдовує такий розвиток подій високими продажами, “надійним” дотриманням цін і позитивним розвитком сервісного бізнесу.

У неробочий час на платформі Tradegate ця новина викликала лише короткочасний стрибок ціни акцій. Зовсім недавно акція Daimler Truck навіть торгувалася там нижче ціни закриття Xetra на рівні 32,82 євро. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.