Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

DeLorean зробить «невелику серію» свого концепту Alpha2

Відомо, що DeLorean створив дуже відому машину, а потім зганьбився. Нові опікуни DeLorean вирішили повернутися  назад у часі та переписати історію.

Якщо виходити з того, що оригінал Марті Макфлая — це Alpha1, DMC заручилася підтримкою Italdesign, щоб уявити, як могли б виглядати Alpha 2-4. Просто польоти фантазії, щоб поєднати етапи між Alpha1 і Alpha5. 

«Ви були б здивовані», — нещодавно сказав бос DMC Юст де Фріз. «У нас було стільки запитів на Alpha2, що ми, ймовірно, зробимо дуже невелику серію». Цей вигаданий концепт DeLorean в альтернативному часовому просторі стане справжнім дорожнім автомобілем, хоч і буде виготовлений у невеликій кількості.

«Alpha2 народився в результаті проекту DeLorean під назвою DMC 24, який ніколи не випускався», — сказав де Фріз. «Це Barchetta, купе з відкритим верхом, двигуном V8, і це була логічна еволюція DMC-12.

«Це суто переосмислення. Ми звернулися до Italdesign з концептами 90-х, згадали поп-культуру, мистецтво, усі деталямі того часу. Ми побудували дизайнерську студію в Італії дев’яностих і попросили Italdesign розробити автомобіль дев’яностих з усіма можливостями та інструментами дев’яностих.

“Це стало приголомшливим проектом – ви створюєте 40 років спадщини за дев’ять місяців, і вся співпраця з Italdesign була неймовірною», – додав він.

Немає жодної інформації про те, чи справді дорожні автомобілі будуть оснащені V8, але давайте почекаємо та подивимося. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.