Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

DeLorean представляє новий електромобіль із культовими дверями в стилі крила чайки

DeLorean Motor Company представила нову повністю електричну версію культового спортивного автомобіля 80-х із фільму «Назад у майбутнє».

Нова техаська компанія, яка купила права на інтелектуальну власність DeLorean після того, як оригінальна компанія припинила існування в 1982 році — представила перші зображення свого транспортного засобу Alpha 5 на серії зображень цього тижня. Усе це виглядає як абсолютна краса.

Як очікується, Alpha 5 матиме двоє дверей у вигляді крил чайки, які відкриваються назовні та вгору, як і автомобіль 1982 року, у якому Марті Макфлай та Еммет «Док» Браун відправилися у різноманітні подорожі в часі у фільмі «Назад у майбутнє».

Прототип може похвалитися декількома електричними двигунами, які розганяють авто від 0 до 100 км/год на годину за трохи менше ніж три секунди, а від нуля до 88 миль на годину — необхідна швидкість для подорожей у часі у фільмах Роберта Земекіса 1980-х років — займає лише 4,35 секунди.

Згідно з даними компанії, «базова» модель буде оснащена батареєю на 100 кВт/год, що забезпечить максимальний запас ходу в 480 км.

Компанія сподівається розпочати поставки десь у 2024 році, тому вам доведеться набратися терпіння — якщо, звичайно, компанія не вирішить подорожувати в часі, щоб відвідати нас весною 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.