Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

DNG Motors: ще одне повернення DeLorean

Кінострічка «Назад у майбутнє» перетворила DeLorean DMC-12 на легенду, яку намагаються оживити, вже вдруге.

Оголошено друге повернення бренду DeLorean. За Alpha 5, представленим DeLorean Motor Company навесні 2022 року, наступного року з’явиться модель JZD від DNG Motors. DNG — літери означають DeLorean Next Generation — була заснована Кет ДеЛореан, дочкою колишнього засновника бренду Джона ДеЛореана, який помер у 2005 році.

На даний момент було опубліковано кілька фотографій моделі JZD, на яких зображений плаский спортивний автомобіль з дверима типу «крила чайки». Незважаючи на сучасні елементи дизайну, такі як суцільні світлові смуги спереду та ззаду, сучасний DeLorean випромінює багато аури оригінального DeLorean DMC-12, виготовленого в 1981 та 1982 роках. Раніше представлений Alpha 5 від DeLorean Motor Company критикували за відсутність візуальної близькості до оригіналу.

Крім анонсу електроприводу, інформації про техніку Model-JZD поки немає. Публікація на сторінці DNG Motors в Instagram повідомляє про презентацію автомобіля 13 вересня 2023 року. Його побудують у Детройті.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.