Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До 2025 року практично кожен новий автомобіль в США буде оснащуватися автоматичною системою екстреного гальмування


Ця технологія стане стандартом в результаті домовленостей між 20 автовиробниками, Національним управлінням безпекою руху на трасах і Страховим інститутом дорожньої безпеки.

В основі автоматичної системи екстреного гальмування використовуються датчики, радари, лазери і камери, за допомогою яких комп’ютер в машині визначає, чи існує ризик негайного зіткнення з іншим авто або перешкодою. Якщо автоматика при цьому «бачить», що водій повільно реагує на небезпеку, вона сама починає екстрене гальмування.

Відзначається, що в обов’язковому порядку оснащувати нові машини системою автоматичного гальмування погодилися Audi, BMW, FCA US LLC, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Jaguar Land Rover, Kia, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi Motors, Nissan, Porsche , Subaru, Tesla Motors, Toyota, Volkswagen і Volvo Car. Разом ці компанії поставляють приблизно 99% автомобілів в США.

Згідно з домовленостями, всі автомобілі вагою до 4,25 тонн повинні бути оснащені автоматичною системою екстреного гальмування до 1 вересня 2022 року. При цьому у компаній буде більше часу для адаптації технології для більш важких машин, вагою від 4 до 5 тонн, вони повинні бути оснащені аналогічною системою до 1 вересня 2025 року.

Джерело: news.finance.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.