Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До 2025 року практично кожен новий автомобіль в США буде оснащуватися автоматичною системою екстреного гальмування


Ця технологія стане стандартом в результаті домовленостей між 20 автовиробниками, Національним управлінням безпекою руху на трасах і Страховим інститутом дорожньої безпеки.

В основі автоматичної системи екстреного гальмування використовуються датчики, радари, лазери і камери, за допомогою яких комп’ютер в машині визначає, чи існує ризик негайного зіткнення з іншим авто або перешкодою. Якщо автоматика при цьому «бачить», що водій повільно реагує на небезпеку, вона сама починає екстрене гальмування.

Відзначається, що в обов’язковому порядку оснащувати нові машини системою автоматичного гальмування погодилися Audi, BMW, FCA US LLC, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Jaguar Land Rover, Kia, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi Motors, Nissan, Porsche , Subaru, Tesla Motors, Toyota, Volkswagen і Volvo Car. Разом ці компанії поставляють приблизно 99% автомобілів в США.

Згідно з домовленостями, всі автомобілі вагою до 4,25 тонн повинні бути оснащені автоматичною системою екстреного гальмування до 1 вересня 2022 року. При цьому у компаній буде більше часу для адаптації технології для більш важких машин, вагою від 4 до 5 тонн, вони повинні бути оснащені аналогічною системою до 1 вересня 2025 року.

Джерело: news.finance.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.