Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До 2018 року машини Tesla можна буде «покликати» до себе звідки завгодно


Елон Маск, засновник компаній SpaceX і Tesla Motors, заявив, що в 2018 році функціональність автомобілів Tesla дозволить їм приїжджати до господаря з місця парковки. Електрокар можна буде залишати де завгодно, машина сама добереться до водія перед поїздкою.

Ця функція називається «виклик» (summon) і вже існує у версії 7.1 прошивки для автомобілів Tesla, яка була представлена нещодавно. На даний момент функціональність «виклику» включає в себе автопілот під час в’їзду та виїзду з гаража.

Під час натискання на відповідну кнопку машина без водія може відкрити двері гаража, в’їхати в нього і закрити двері за собою. Функція працює і у зворотному порядку: ще вдома водій може натиснути на «виклик» і Tesla сама відкриє гараж, заведеться, виїде з нього і буде чекати господаря на вулиці. Правда, на даний момент машина здатна переміщатися в такому режимі виключно по прямій.

Елон Маск каже, що це тільки початок. У серії твітів він повідомив, що до 2018 року після натискання кнопки машина зможе приїхати до господаря звідки завгодно. Для прикладу Маск наводить ситуацію, в якій машина припаркована в Нью-Йорку, а водій перебуває в Лос-Анджелесі. Механізм реалізації такого потужного автопілота Маск не уточнив.

Слід зазначити, що це далеко не перша гучна заява Маска, що стосується його продукції. Але важливіше навіть не те, чи зможуть в Tesla реалізувати обіцянку в заявлені терміни, а те, що компанія, схоже, досягла нових успіхів у розвитку технологій для самохідних машин. У цьому ж напрямку зараз активно працюють Google, BMW і Mercedes. За словами аналітиків, до 2020 року кількість таких автомобілів досягне 10 млн.

Джерело: ain.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.