Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

До 2018 року машини Tesla можна буде «покликати» до себе звідки завгодно


Елон Маск, засновник компаній SpaceX і Tesla Motors, заявив, що в 2018 році функціональність автомобілів Tesla дозволить їм приїжджати до господаря з місця парковки. Електрокар можна буде залишати де завгодно, машина сама добереться до водія перед поїздкою.

Ця функція називається «виклик» (summon) і вже існує у версії 7.1 прошивки для автомобілів Tesla, яка була представлена нещодавно. На даний момент функціональність «виклику» включає в себе автопілот під час в’їзду та виїзду з гаража.

Під час натискання на відповідну кнопку машина без водія може відкрити двері гаража, в’їхати в нього і закрити двері за собою. Функція працює і у зворотному порядку: ще вдома водій може натиснути на «виклик» і Tesla сама відкриє гараж, заведеться, виїде з нього і буде чекати господаря на вулиці. Правда, на даний момент машина здатна переміщатися в такому режимі виключно по прямій.

Елон Маск каже, що це тільки початок. У серії твітів він повідомив, що до 2018 року після натискання кнопки машина зможе приїхати до господаря звідки завгодно. Для прикладу Маск наводить ситуацію, в якій машина припаркована в Нью-Йорку, а водій перебуває в Лос-Анджелесі. Механізм реалізації такого потужного автопілота Маск не уточнив.

Слід зазначити, що це далеко не перша гучна заява Маска, що стосується його продукції. Але важливіше навіть не те, чи зможуть в Tesla реалізувати обіцянку в заявлені терміни, а те, що компанія, схоже, досягла нових успіхів у розвитку технологій для самохідних машин. У цьому ж напрямку зараз активно працюють Google, BMW і Mercedes. За словами аналітиків, до 2020 року кількість таких автомобілів досягне 10 млн.

Джерело: ain.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.