Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Доля продуктивної робочої сили в автосервісі


Співвідношення продуктивної та непродуктивної робочої сили дає інформацію про те, чи не є штат допоміжних співробітників дуже роздутим

Показник співвідношення продуктивної та непродуктивної робочої сили залежить від розмірів підприємства.

Доля продуктивной рабочей силы в автосервисе

Навіщо потрібен цей показник?

Витрати (зарплата та пов’язані з зарплатою витрати) для непродуктивної робочої сили не можна виставити безпосередньо в рахунок клієнту. Тому такі витрати покриваються за рахунок продуктивної сили та є частиною вартості нормо-години, який оплачує клієнт.

Якщо станція працює з невеликою кількістю непродуктивної робочої сили, то це зменшує  долю постійних витрат та дозволяє бути більш гнучким по відношенню до формування ціни на нормо-годину.

Увага: якщо надмірно зменшити кількість персоналу, то виникає небезпека, що важливі функції  перестають виконуватись, що негативно впливає на продуктивність та задоволеність клієнтів.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.