Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.01.1970

Доля продуктивної робочої сили в автосервісі


Співвідношення продуктивної та непродуктивної робочої сили дає інформацію про те, чи не є штат допоміжних співробітників дуже роздутим

Показник співвідношення продуктивної та непродуктивної робочої сили залежить від розмірів підприємства.

Доля продуктивной рабочей силы в автосервисе

Навіщо потрібен цей показник?

Витрати (зарплата та пов’язані з зарплатою витрати) для непродуктивної робочої сили не можна виставити безпосередньо в рахунок клієнту. Тому такі витрати покриваються за рахунок продуктивної сили та є частиною вартості нормо-години, який оплачує клієнт.

Якщо станція працює з невеликою кількістю непродуктивної робочої сили, то це зменшує  долю постійних витрат та дозволяє бути більш гнучким по відношенню до формування ціни на нормо-годину.

Увага: якщо надмірно зменшити кількість персоналу, то виникає небезпека, що важливі функції  перестають виконуватись, що негативно впливає на продуктивність та задоволеність клієнтів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.