Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Drako Dragon: електричний кросовер потужністю понад 2000 к.с

Кілька років тому Drako зробив собі ім’я завдяки GTE, який має понад 1000 к.с. і коштує понад мільйон євро. Тепер компанія представляє другий автомобіль, вже за значно нижчою ціною.

Американський бренд електромобілів Drako Motors представив на LA Auto Show 2022 новий позашляховик Dragon потужністю понад 2000 к.с. Що вражає у спортивному кросовері, так це широчезні двері, які відкриваються вгору. Завдяки відсутності середніх стійок позашляховик довжиною понад п’ять метрів забезпечує легкий доступ до обох рядів із загалом п’ятьма сидіннями.

Зручний інтер’єр пропонує різноманітні дисплеї, деякі з яких великі. Елементи керування, необхідні для водіння, зосереджені на спортивному кермі з протиковзкими контурами.

Dragon оснащений чотирма електродвигунами загальною потужністю 1490 кВт / 2027 к.с., які дозволяють 2,3-тонному вантажівці розганятися до 100 км/год трохи більше ніж за дві секунди. Максимальна швидкість становить понад 320 км/год. Запас ходу становить 675 кілометрів, однак Drako не повідомляє жодних подробиць про батарею. З 2026 року планується вихід Dragon на ринок. Базова ціна вказана як еквівалент приблизно 282 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.