Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.10.2023

DS Automobiles починає 10ий сезон Formula Е та представляє нову ліврею для DS E-TENSE FE23!

Як і у 2017 році, з 24 по 27 жовтня на автодромі Рікардо Тормо поблизу іспанського міста Валенсія відбудуться офіційні тести перед 10-м сезоном Чемпіонату світу ABB FIA Formula E. Протягом чотирьох днів на цій 3,3-кілометровій трасі буде проведено шість тестових сесій для 22 повністю електричних одномісних автомобілів третього покоління.

Після кількох тижнів роботи над стратегією та еволюцією програмного забезпечення з DS E-TENSE FE23 DS Automobiles та її партнер PENSKE AUTOSPORT прагнуть повернутися до найвищих рівнів продуктивності під час передсезонних тестувань.

Щоб досягти цього, команда DS PENSKE може покластися на Жана-Еріка Верня, єдиного дворазового чемпіона Formula E, та чемпіона 2022 року Стоффеля Вандорна. І француз, і бельгієць мають чітку місію — здобути чемпіонство під прапором DS Automobiles: найтитулованішого конструктора Formula E з початку її старту в 2015 році.

Еудженіо Францетті, директор DS Performance:

«10-й сезон Чемпіонату світу Formula E офіційно розпочинається з передсезонних тестів у Валенсії. Наполегливо попрацювавши над розвитком програмного забезпечення нашого DS E-TENSE FE23, тепер ми зустрінемось з нашими суперниками, тож це ідеальна можливість порівняти продуктивність усіх різних автомобілів. Уся інформація, яку ми збираємо протягом днів тестування, буде надзвичайно корисною, оскільки ми продовжуємо нашу роботу над розробкою реального автомобіля та симулятора. Після Валенсії буде два місяці напруженої роботи. DS Performance і PENSKE AUTOSPORT повинні і надалі об’єднувати власний досвід, щоб покращити продуктивність автомобіля порівняно з минулим сезоном. І ми також можемо покластися на талант наших двох чудових пілотів, щоб відновити свої позиції у таблиці лідерів!»

DS Automobiles і PENSKE AUTOSPORT представляють нову ліврею DS E-TENSE FE23 для 10го сезону Formula E

DS E-TENSE FE23 був розроблений компанією DS Performance з упором на найбільш передові електричні технології від DS Automobiles. І тепер, перед початком 10го сезону Formula E команда DS Performance готова представити оновлений 100% електричний болід, що знаменує початок нового сезону.

Цього року одномісний повністю електричний болід особливо підкреслює свій виразний стиль та яскравий характер, але незмінними залишаються звичні золотий і чорний кольори.  DS E-TENSE FE23 тепер може похвалитися ще більш виразною золотистою передньою частиною, оновленими боковими панелями та більш сліпучим екстер’єром.

Оснащений тією самою силовою установкою з сезону 9 (оскільки всі силові агрегати омологовані протягом двох років), електричний болід з новою лівреєю залишається вірним традиційній кольоровій гамі французької марки та духу команди.

Еудженіо Францетті, директор DS Performance:

«Як завжди, розкриття лівреї — це дуже хвилюючий момент, оскільки це офіційний початок нової пригоди, нового виклику та нового сезону! Отже, ми починаємо 10ий сезон з новим DS E-TENSE FE23, який навіть кращий, ніж торішній автомобіль. Болід став більш помітним, а також красивішим, тому що це суть автоспорту. Ми тут, щоб зробити видимим наш бренд, DS Automobiles, нашого партнера PENSKE AUTOSPORT і, звичайно, всіх наших спонсорів. Ми також наполегливо вкладаємося в те, щоб DS E-TENSE FE23 працював так само добре, як і виглядав. Трансмісія буде такою ж, як і в сезоні 9, оскільки цього року немає змін щодо омологації, але було виконано багато іншої роботи, і ми продовжуватимемо вдосконалювати програмне забезпечення для керування. У нас великі мрії про великий успіх: це наша мета на 10ий сезон!»

Ключові цифри з моменту участі DS Automobiles у Formula E:

  • 105 гонок
  • 4 чемпіонські титули
  • 16 перемог
  • 47 подіумів
  • 22 поул-позиції

Завдяки досвіду, отриманому на гоночному трекові, Бренд DS Automobiles створює виключні електричні автомобілі для звичайних доріг. І результати наполегливої роботи та випробувань DS Performance уже зараз можна побачити і в Україні. Адже модельний ряд електрифікованих моделей Бренду DS Automobiles на нашому ринку представлений 100% електричним кросовером DS 3 E-TENSE та plug-in гібридним DS 7 E-TENSE. Обирайте автомобілі серед наявних на онлайн-складі, або замовляйте консультацію у найближчому салоні DS.

 

ПРО DS AUTOMOBILES

Бренд черпає натхнення в авангардному дусі та легендарній спадщині перших автомобілів DS, випущених у 1955 році та сміливо завойовує нові території у сегменті преміальних автомобілів. Головна мета Бренда, заснованого у 2015 році, – втілення у своїх автомобілях оригінальних ноу-хау у поєднанні з «французькою розкішшю». Сьогодні DS Automobiles є преміальним брендом у складі Групи PSA.

Автомобілі DS другого покоління створені для клієнтів, які шукають максимального самовираження у поєднанні з інноваційними технологіями. З новими SUV-моделями DS 7 CROSSBACK та DS 3 CROSSBACK, бренд DS Automobiles запускає нову серію автомобілів, яка загалом налічуватиме шість моделей. Причому всі автомобілі також будуть пропонуватись в електрифікованих версіях, об’єднаних під брендом E-TENSE.

Для клієнтів, які потребують оригінальності та ексклюзиву, DS Automobiles пропонує програму «ONLY YOU», в якій об’єдналися різноманітні ексклюзивні продукти та спеціальні послуги Бренду.

Бренд DS Automobiles сьогодні представлений у 32 країнах світу, мережа складається з 400 фірмових бутіків та салонів форматів DS STORE та DS SALON.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.