Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Джеремі Кларксон визначив 10 найгірших автомобілів


Екс-ведучий популярного автомобільного шоу Top Gear Джеремі Кларксон назвав 10 найгірших автомобілів, на яких йому доводилося їздити у 2015-2016 роках. Про це він розповів у своїй колонці в The Sunday Times.

Ведучий уточнив, що це його особиста думка, на яку часом впливали погода, пробки та інші об’єктивні фактори.

Лідером антирейтингу Джеремі Кларксона опинився автомобіль Vauxhall Astra SRi NAV. За його словами, це авто запам’яталося йому тим, що воно турбінне і червоне. І підійде воно лише тому, хто потребує чотири колеса, щоб сидіти на місці.

Друге місце посів Infiniti Q30 Premium Tech, який був розгромлений Кларксон за 2,2-літровий дизельний мотор. На думку екс-ведучого, дизель надто голосно працює.

Замкнула трійку лідерів Skoda Superb SE L Executive. “В автомобілі Skoda Superb стільки ж душі, скільки в холодильнику з морозильною камерою”, – заявив Кларксон.

Далі йдуть Zenos E10 S, Renault Kadjar Signature Nav, BMW X1 25d, SEAT Leon X-Perience SE Technology, Nissan GT-R Track Edition, Volkswagen Scirocco 2,0 TDi та Hyundai i800.

Джерело: korrespondent

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.