Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Edison досягла угоди про нижчу ціну придбання SsangYong

Південнокорейський консорціум на чолі із місцевим виробником електромобілів Edison Motors Co. домовився про купівлю SsangYong Motor Co. за нижчою ціною з бухгалтерською фірмою, яка контролює продажі, повідомили джерела в неділю.

Цей крок був зроблений після того, як консорціум Edison, кращий учасник торгів, який запропонував за SsangYong ціну в 310 мільярдів (261 мільйон доларів), зажадав перегляду умов, заявивши, що у проблемного автовиробника є додаткові недоліки.

За словами джерел, консорціум спочатку вимагав зниження ціни на 15 мільярдів, але в результаті досяг угоди за ціною близько 304,8 мільярда з призначеною судом провідною керуючою бухгалтерською компанією EY Hanyoung.

Очікується, що Edison заплатить 10 відсотків ціни придбання до кінця цього місяця, щоб укласти офіційний контракт.

У квітні компанія SsangYong удруге потрапила під судове управління, пройшовши через аналогічний процес десять років тому. Індійська материнська компанія Mahindra Mahindra Ltd. не змогла залучити інвестора через пандемію COVID-19 і погіршення фінансового стану.

У правовій системі Південної Кореї судове управління є одним із етапів банкрутства. У рамках процедури управління суд вирішує, чи потрібно як відроджувати компанію.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.