Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електричний мікроавтобус Canoo виїхав на дороги (відео)


Тестування на реальних дорогах – важливий крок до масового виробництва незвичайного електромобіляі.

На початку цього року стартап Canoo заявив про плани щодо створення чотирьох моделей електромобілів. Один з них, міський мікроавтобус, вже пройшов перші дорожні випробування. Як повідомляє Electrek, вони стартували 10 листопада. Перш ніж провести реальні заїзди, інженери компанії витратили багато часу на віртуальне моделювання.

Canoo

«Бета тестування – це дороге задоволення, в рамках якого за півроку проводиться маса випробувань. У дорожніх умовах ми почали перевіряти машину в неділю, 10 листопада, – повідомив фахівець з електроніки Філ Вайкер. – Ми провели великий обсяг тестувань на симуляторі, перш ніж вивести в бета-тестування даний транспортний засіб, завдяки цьому результати виявилися більш достовірними і надійними».

Зовні мікроавтобус Canoo схожий на пасажирський фургон середнього розмірного ряду, але всередині він значно просторіший, ніж конкуруючі моделі цього класу. Виробник обіцяє, що на одній зарядці він зможе проїжджати 400 кілометрів.

Дизайн нового електромобіля не асоціюється з перегонами на швидкість, але у нього хороша динаміка, батарея розміщена максимально низько між передніми і задніми колесами на шасі типу «скейтборд». При цьому управління мікроавтобусом буде можливе за допомогою всього однієї педалі.

Canoo

Компактна платформа створює додаткові можливості для експериментів з дизайном електромобіля, і Canoo реалізувала свої ідеї в заокруглених формах кузова, показавши пряму протилежність новинці Tesla – пікапу Cybertruck.

Електромобілі для дорожніх випробувань були зібрані на заводі в Мічигані, однак для масового виробництва стартап укладе контракт з якоюсь неназваною компанією.

За планами, продажі мікроавтобуса Canoo почнуться в 2021 році. Поширюватися він буде за підпискою у $ 500 в місяць.

Джерело: hightech.plus

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.