Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.03.2023

Elios 3 від Flyability: майбутнє промислових інспекцій

Компанія Flyability, піонер у створенні безпілотників для інспекції в обмеженому просторі, представила перший у світі стійкий до зіткнень дрон, оснащений LiDAR-сенсором для 3D-картування приміщень, Elios 3. Дрон, що працює на новому SLAM-двигуні Flyability FlyAware™, створює 3D-моделі під час польоту і постачається з новою версією програмного забезпечення Flyability для Inspector 4.0.

Elios 3 задовольняє потребу в надійних інструментах для інспекції, оскільки галузі по всьому світу розширюють використання безпілотників. Він простий у використанні, працює стабільно і залишається стабільним під час роботи всередині високочутливих об’єктів. Дрон є ключовим інструментом Індустрії 4.0, представляючи рішення для інспекції, яке робить інспекцію безпечнішою, ефективнішою і дешевшою, ніж будь-коли раніше.

Однією з найбільших проблем в інспекції є картографування ділянок, які є недосяжними або занадто небезпечними для людини, але критично важливими для підтримки оперативних рішень у багатьох галузях промисловості. Лідарний датчик Ouster OS0-32 LiDAR Elios 3 дозволяє інспекторам збирати дані для створення 3D-моделей геодезичного рівня за допомогою програмного забезпечення від нового партнера Flyability, GeoSLAM. Партнерство Flyability з GeoSLAM дозволяє професіоналам створювати хмари точок найбільш важкодоступних місць на своєму робочому місці, повністю усуваючи напругу наближень і здогадок з їхньої роботи.

Elios 3 неймовірно простий в управлінні і налаштовується під потреби кожного окремого користувача. Дані LiDAR дрона перетворюються на 3D-моделі в режимі реального часу за допомогою FlyAware™, забезпечуючи революційну стабільність завдяки поєднанню даних з трьох оптичних камер дрона та його LiDAR-сенсора, щоб вловити навіть найменший непередбачуваний рух і дати вказівку контролеру польоту компенсувати його.

Нове програмне забезпечення Inspector 4.0 від Flyability, створене для звітування за допомогою Elios 3, дозволяє інспекторам візуалізувати точки інтересу, виявлені під час інспекції, на 3D-карті з високою роздільною здатністю за допомогою 3D Map Viewer в Inspector 4.0. Ця функція дозволяє зацікавленим сторонам переміщатися від POI до POI в цифровому представленні своїх активів, забезпечуючи чітку візуалізацію виявлених дефектів для підтримки планування, моніторингу та технічного обслуговування.

Elios 3 – найбільший проект, за який коли-небудь бралася Flyability, і компанія працювала над ним протягом чотирьох років. Flyability співпрацювала з провідними університетами світу, приєднавшись до команди Cerberus, яка брала участь – і перемогла – у багаторічному конкурсі Sub-T для автономної робототехніки в підземних умовах, організованому Агентством аерокосмічних досліджень DARPA.

Таким чином, Elios 3 змінює правила гри в промислових інспекціях, забезпечуючи надійність, стабільність і можливість кастомізації, необхідні для того, щоб зробити інспекції безпечнішими, ефективнішими і дешевшими. Здатність дрона картографувати ділянки, які є недосяжними або занадто небезпечними для людини, робить його безцінним інструментом для багатьох галузей промисловості. Elios 3 є яскравим прикладом того, як технології розвиваються, щоб позбавити людей доступу до небезпечних місць і виконувати найскладніші інспекційні завдання.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.