Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Європейський завод Tesla випускатиме до півмільйона автомобілів на рік


Перший європейський завод компанії Tesla, який побудують в Німеччині, зможе щорічно виробляти до 500 тис. електромобілів. Гігафабрика 4 розташується неподалік від Берліна поруч зі споруджуваним аеропортом Берлін-Бранденбург. Підприємство займе територію приблизно в 300 га, що за площею еквівалентно приблизно 420 футбольним полям. Нова фабрика дозволить створити близько 10 тис. робочих місць, пише портал Autonews.ru.

На даний момент на території для нової Гігафабрики розташований лісовий масив, який підданий вирубці. При цьому в «Теслі» пообіцяли посадити в околицях в три рази більше дерев, ніж буде знищено при будівництві. Будівельні роботи почнуться в 2020 році, а перші виробничі лінії почнуть діяти вже через один або півтора року. На підприємстві налагодять випуск компактного електрокара Model 3, а також кросовера Model Y.

Сьогодні компанія Tesla також будує завод в Китаї. Гігафабрика 3 буде зведена на території площею близько 95 га, розташованої неподалік від Шанхая. Тим часом, влада КНР прийняли рішення виділити субсидії на виробництво автомобілів Tesla Model 3 на заводі в Шанхаї. Як повідомляє агентство «ТАСС», Міністерство промисловості та інформатизації Китаю включило Tesla Model 3 в список автомобілів на нових джерелах енергії, виробники яких можуть розраховувати на урядові дотації. Субсидії будуть надані Шанхайському заводу Tesla. На цьому підприємстві американська компанія планує виробляти 1 тис. автомобілів в тиждень. Випуск першої партії Tesla Model 3 з цього заводу заплановано на 25 січня 2020 року.

Як раніше повідомляв «АВТОСТАТ», американський виробник електромобілів Tesla досяг нових рекордно високих показників виробництва і поставок своїх машин в третьому кварталі 2019 року. Так, в звітний період компанія поставила 97 тис. електромобілів, що на 1,9% вище за показник другого кварталу на рівні 95,2 тис. машин. У тому числі поставки Model 3 склали 79,6 тис. одиниць – на 2,6% більше, ніж в попередньому кварталі. При цьому Tesla випустила рекордні 96155 автомобілів, що на 10,5% вище, ніж в квітні – червні поточного року. Виробництво моделі Model 3 досягло позначки в 79,8 тис. машин, або на 10% більше відносно до попереднього кварталу. «Крім того, ми домоглися рекордного показника чистих замовлень в третьому кварталі і вступаємо в четвертий квартал зі збільшенням нашого портфеля замовлень», – заявили в Tesla Motors. За підсумками року компанія очікує, що поставки автомобілів складуть 360 тисяч одиниць.

Джерело: www.autostat.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.