Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Євросоюз посилить правила для автовиробників з 1 січня 2020 року


З 2020 року на території Євросоюзу стануть діяти нові екологічні норми для компаній, які випускають автомобілі.

Всі імпортовані машини повинні викидати в атмосферу не більше 95 грамів вуглекислого газу.

З 1 січня 2020 року в Європу прийде важкий час для автовиробників. Нові екологічні норми досить жорсткі, а штрафи великі. В цілому, через неготовність автомобільний сегмент може потрапити на 32 млрд євро штрафу, що вдвічі перевищує очікуваний прибуток.

Такі обмеження розганяють розробку оновлених технологій, включаючи електрифікацію транспортного сегмента. Компаніям доводиться вкладати досить великі суми в дослідження і розробки. Так виникає необхідність зменшувати витрати, і скорочувати кількість робочих місць. Наприклад, Audi збирається скоротити близько 9 500 осіб.

Крім цього, деякі країни прикладають максимальну кількість сил, щоб мотивувати водіїв на покупку електричних автомобілів. У 2020 році Німеччина планує подвоїти кількість субсидій.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.