Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.03.2023

Faraday Future FF 91 Futurist: наступна спроба

Злетіти або провалитися? Багато стартапів у сфері електромобілів коливаються між цими крайнощами. Для деяких новачків це може тривати роками. Як, наприклад, у Faraday Future.

Faraday Future – один з електромобілів-новачків, який вже кілька разів оголошував про початок виробництва автомобіля, а потім знову відкладав його. Чергова спроба серійного виробництва єдиної на сьогодні моделі, FF 91 Futurist, запланована на 29 березня 2023 року. Незабаром після цього перші автомобілі будуть доставлені клієнтам. Спочатку в США та Китаї. Пізніше, як вже неодноразово оголошувалося, до них може приєднатися Європа.

FF 91 Futurist – це розкішний електромобіль, який вже був публічно представлений на початку 2017 року і вихід якого на ринок спочатку планувався на 2018 рік. Таким чином, це все ще кросовер довжиною понад п’ять метрів з трьома електродвигунами і повним приводом, чиї 772 кВт / 1050 к.с. повинні дозволити йому розігнатися до 100 км/год за 2,3 секунди. Акумуляторна батарея ємністю 130 кВт-год обіцяє запас ходу понад 600 кілометрів.

Також з огляду на ці ключові технічні дані китайсько-американський стартап, заснований у 2014 році, вважався багатообіцяючим дебютантом на ринку електромобілів під час ажіотажу в середині десятиліття. Однак швидко виникли проблеми з фінансуванням, а завод у США не вдалося завершити вчасно. Тим часом компанію покинув засновник, а також керівник відділу розробки продуктів.

У 2019 році новим генеральним директором став Карстен Брайтфельд, екс-менеджер Byton та екс-менеджер BMW. Він зробив компанію публічною, але запуск серійного виробництва, запланований на 2022 рік, провалився. Брайтфельд зняв капелюха наприкінці 2022 року. Завдяки нещодавнім фінансовим вливанням у розмірі 135 мільйонів доларів, тепер, як кажуть, є достатньо коштів для запуску виробництва.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.