Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ferrari розкрила дату прем’єри кросовера Purosangue

Про те, що прем’єра Ferrari Purosangue відбудеться цього вересня, виробник оголосив досить давно. А тепер розкрив і дату: показ намічено на 13-те число. Це випливає зі свіжого тизера, поширеного компанією у соцмережах.

На затемненому зображенні можна роздивитися елементи світлодіодної головної оптики – і це все. 

Відомо, що Purosangue (назва перекладається як «Чистокровний») буде досить низьким за мірками позашляховиків 5-дверним авто з повноцінним чотиримісним салоном. За попередніми даними, він побудований на новій передньопривідній платформі з пневмопідвіскою, повним приводом та оснащений новою версією фірмового атмосферного двигуна V12 з 4 круглими патрубками випускної системи.

В середині червня Ferrari представила нову стратегію розвитку, згідно з якою на Purosangue буде припадати менше 20% продажів, тобто у виробника кросоверів Ferrari поки що перекваліфікуватися не має наміру. Вийшовши на ринок, італійська модель складе конкуренцію Bentley Bentayga Speed та Aston Martin DBX707.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.