Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ferrari Roma Spider: З нуля до сотні за 3,4 секунди

Ера кабріолетів зі сталевим дахом у Ferrari закінчилася. Новий родстер від італійців знову покладається на класичний м’який верх.

Після двох поколінь зі сталевим дахом, Ferrari знову обирає тканинний верх для свого кабріолета початкового рівня. Представлений Roma Spider, ймовірно, буде легшим і жорсткішим за свого попередника, Portofino M, завдяки більш традиційному підходу.

За основу нового родстера взято купе Roma Coupé, представлене у 2020 році, а також його 3,9-літровий бензиновий двигун V8 потужністю 456 кВт / 620 к.с. За передачу потужності на задні колеса відповідає коробка передач з подвійним зчепленням і масляним охолодженням. Найважливіша відмінність від закритого Roma – п’ятишаровий м’який верх, який можна відкрити під час руху за 13,5 секунд. Багажний відсік від цього майже не змінюється і, при 255 літрах, може вмістити майже стільки ж, скільки і купе.

Максимальна швидкість Spider перевищує 320 км/год, а 100 км/год з місця досягаються за 3,4 секунди. Для позначки 200 км/год потрібно 9,7 секунди. Італійці не називають ні витрату палива, ні ціну. Швидше за все, вона буде трохи вищою, ніж 200 000 євро, які просять за купе.

Roma Spider – це перший кабріолет Ferrari з тканинним дахом з часів середньомоторного F430 Spider. Безпосередніми попередниками Roma Spider були дві моделі з бляшаним дахом – Calilfornia і Portofino. Останній передньомоторний кабріолет марки з тканинним дахом фактично датується 1969 роком; саме тоді відбулася прем’єра 365 GTS4.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.