Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.06.2023

Fiat відмовився випускати автомобілі сірого кольору

Італійський автовиробник Fiat припинить випускати автомобілі сірого відтінку. Про це повідомила транснаціональна компанія з виробництва машин — Stellantis, яка володіє маркою Fiat.

З чим пов’язане рішення

Як розповів виконавчий директор автовиробника Олів’є Франсуа, рішення про припинення випуску автомобілів Fiat сірого кольору «спрямоване на подальше зміцнення лідерства FIAT як бренду радості, фарб та оптимізму».

За його словами, це нововведення покликане посилити значення кольорів, які уособлюють італійський спосіб життя. Палітра фарб для кузовів машин «натхненна італійським морем, сонцем, землею та небом», наголошується в повідомленні компанії.

Глава марки Fiat додав, що бренд хоче надихати людей жити з оптимізмом та позитивом, це буде однією з місій нового електромобіля Fiat 600e, який дебютує 4 липня 2023 року.

Нагадаємо, що Stellantis — це транснаціональна автомобільна корпорація, яка була створена в 2021 році в результаті злиття італійсько-американського автовиробника Fiat Chrysler Automobiles (FCA) із французькою групою Groupe PSA. Серед марок корпорації — Alfa Romeo, Chrysler, Citroen, Dodge, Fiat, Jeep, а також Maserati, Opel та Peugeot.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.