Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.05.2023

Fiat 600: перше фото нового електричного кросовера

Fiat випускає на дороги наступника 500X. Кросовер у сегменті малолітражок, вочевидь, носитиме модельне позначення 600, що видно на обшивці автомобіля, сфотографованого під час тест-драйву. Автомобіль має п’ять дверей і базується на стилістиці субкомпакта 500, але з більшими габаритами. Силова установка точно буде електричною, про що італійський бренд вже оголосив.

Технічна база, швидше за все, буде взята з полиці групи, наприклад, від Jeep Avenger, що передбачає запас ходу на електротязі близько 400 кілометрів. Офіційна прем’єра малолітражки може відбутися до кінця цього року, а вихід на ринок очікується у 2024 році. SP-X

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.