Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Fiat Chrysler до 2022р. припинить виробництво автомобілів з дизельними двигунами


Італо-американський автомобілебудівний концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) повністю відмовиться від виробництва легкових автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року через різке зниження попиту і швидке зростання витрат, повідомляє Detroit Free Press.

Згідно з 4-річним планом, який буде офіційно представлений 1 червня, FCA має намір поступово припинити використання дизельних двигунів на всіх моделях брендів, що належать групі, пише Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

FCA включає такі бренди, як Jeep, Ram, Dodge, Chrysler, Maserati, Alfa Romeo і Fiat.

Раніше автомобілі з дизельними двигунами домінували на європейському ринку, проте їх частка різкого впала після скандалу з Volkswagen, яка маніпулювала даними про викиди таких двигунів в атмосферу.

У 2017 році продажі таких машин в Європі впали на 8%, а їх частка на ринку в цілому знизилася до 43,8%, свідчать дані Jato Dynamics. При цьому FCA – єдиний серед автовиробників, що зафіксував зростання продажів автомобілів з дизельними двигунами на європейському ринку, їх частка в структурі збуту FCA зросла з 40,4% в 2016 році до 40,6% в 2017 році.

Після історії з Volkswagen правила в Європі стали більш жорсткими, ряд міст і регіонів прийняли рішення повністю заборонити використання дизельних двигунів. За оцінками галузевих експертів, розробка дизельних двигунів відповідно до нових правил ЄС підвищить їх вартість на 20%, тоді як вартість виробництва електромобілів продовжить знижуватися.

Як очікується, FCA збереже дизельні двигуни як варіант для комерційних автомобілів, включаючи повноформатні пікапи в США (наприклад, популярний RAM 1500).

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.