Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Fiat Chrysler до 2022р. припинить виробництво автомобілів з дизельними двигунами


Італо-американський автомобілебудівний концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) повністю відмовиться від виробництва легкових автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року через різке зниження попиту і швидке зростання витрат, повідомляє Detroit Free Press.

Згідно з 4-річним планом, який буде офіційно представлений 1 червня, FCA має намір поступово припинити використання дизельних двигунів на всіх моделях брендів, що належать групі, пише Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

FCA включає такі бренди, як Jeep, Ram, Dodge, Chrysler, Maserati, Alfa Romeo і Fiat.

Раніше автомобілі з дизельними двигунами домінували на європейському ринку, проте їх частка різкого впала після скандалу з Volkswagen, яка маніпулювала даними про викиди таких двигунів в атмосферу.

У 2017 році продажі таких машин в Європі впали на 8%, а їх частка на ринку в цілому знизилася до 43,8%, свідчать дані Jato Dynamics. При цьому FCA – єдиний серед автовиробників, що зафіксував зростання продажів автомобілів з дизельними двигунами на європейському ринку, їх частка в структурі збуту FCA зросла з 40,4% в 2016 році до 40,6% в 2017 році.

Після історії з Volkswagen правила в Європі стали більш жорсткими, ряд міст і регіонів прийняли рішення повністю заборонити використання дизельних двигунів. За оцінками галузевих експертів, розробка дизельних двигунів відповідно до нових правил ЄС підвищить їх вартість на 20%, тоді як вартість виробництва електромобілів продовжить знижуватися.

Як очікується, FCA збереже дизельні двигуни як варіант для комерційних автомобілів, включаючи повноформатні пікапи в США (наприклад, популярний RAM 1500).

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.