Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Фірми Toyota займуться технологіями автономного водіння


Чотири фірми, що входять до складу Toyota Motor Corp, оголосили про плани об’єднати свої дослідницькі та дослідноконструкторські потенціали для створення самохідних автомобілів.

З цією метою буде сформовано спільне підприємство, фахівці якого займуться розробкою програмного забезпечення з використанням штучного інтелекту, здатного без втручання людини керувати гальмівною і рульовою системами, а також іншими компонентами автомобіля, повідомляє «3Dnews».

Відповідно до опублікованої спільної заяви, компанії Advics, Aisin Seiki Co, Denso Corp і Jtekt Corp мають намір запустити спільне підприємство в березні 2019 року. Контрольний пакет нової компанії в розмірі 65% буде належати Denso.

СП в першу чергу буде поставляти рішення для Toyota, хоча також націлене на поставки для європейських, американських і китайських автовиробників. Головне завдання нового проекту підвищити конкурентоспроможність Toyota в цілому.

На додаток до цього починання Aisin і Denso повідомили про намір створити спільне підприємство з розподілом капіталу 50/50 для розробки і виробництва модулів електроприводів. СП зосередиться на випуску модулів для гібридів, гібридівщо підключаються, транспортних засобів на паливних елементах і електричних транспортних засобів, особливо в Китаї.

Джерело: comments.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.