Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Фірми Toyota займуться технологіями автономного водіння


Чотири фірми, що входять до складу Toyota Motor Corp, оголосили про плани об’єднати свої дослідницькі та дослідноконструкторські потенціали для створення самохідних автомобілів.

З цією метою буде сформовано спільне підприємство, фахівці якого займуться розробкою програмного забезпечення з використанням штучного інтелекту, здатного без втручання людини керувати гальмівною і рульовою системами, а також іншими компонентами автомобіля, повідомляє «3Dnews».

Відповідно до опублікованої спільної заяви, компанії Advics, Aisin Seiki Co, Denso Corp і Jtekt Corp мають намір запустити спільне підприємство в березні 2019 року. Контрольний пакет нової компанії в розмірі 65% буде належати Denso.

СП в першу чергу буде поставляти рішення для Toyota, хоча також націлене на поставки для європейських, американських і китайських автовиробників. Головне завдання нового проекту підвищити конкурентоспроможність Toyota в цілому.

На додаток до цього починання Aisin і Denso повідомили про намір створити спільне підприємство з розподілом капіталу 50/50 для розробки і виробництва модулів електроприводів. СП зосередиться на випуску модулів для гібридів, гібридівщо підключаються, транспортних засобів на паливних елементах і електричних транспортних засобів, особливо в Китаї.

Джерело: comments.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.