Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Fisker Automotive планують збудувати новий завод в Каліфорнії


Fisker Automotive планують відкриття нового підприємства з виробництва автомобілів в Каліфорнії. На цьому виробничому майданчику буде здійснюватися складання оновленого електрокара Karma, який збираються відродити. У Штатах це буде перший завод Fisker Automotive і там працюватиме близько 150 працівників. Про терміни початку виробництва новинки не повідомляється, проте за словами директора компанії з маркетингу Джеймса Тейлора, Каліфорнія стане чудовим місцем для перезапуску суперкара. Раніше повідомлялося про можливу зміну назви компанії на Elux. Компанія планує відродити електрокар Karma, при цьому під новим брендом цей автомобіль не отримає серйозних змін в дизайні та оснащенні. Таким чином керівництво має намір уникнути повторної сертифікації та тестів.

Джерело: tvoe-avto.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.