Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.05.2023

Fisker Ocean: позашляхова версія, новий філіал та проблеми з програмним забезпеченням

Fisker продовжує створювати новини. Зараз щільність новин настільки велика, що доводиться обʼєднувати кілька фактів в одну новину. Після того, як про перший автомобіль бренду, Ocean, останнім часом повідомляли лише позитивні новини, прийшов: Bloomberg повідомляє про ймовірні проблеми з програмним забезпеченням Fisker Ocean.

Минулого тижня компанія Fisker почала поставки Ocean; один екземпляр був переданий покупцеві в Данії. У понеділок бос компанії Генрік Фіскер особисто доставив ще один екземпляр у Німеччину – собі. Це сталося у нещодавно відкритому мюнхенському відділенні.

Але тепер у звіті Bloomberg йдеться про проблеми з програмним забезпеченням. Посилаючись на інсайдерів, агентство пише, що програмне забезпечення містить помилки і на його виправлення можуть піти місяці. За словами джерел, в деяких випадках буде використовуватися більш просте програмне забезпечення зі зниженою максимальною швидкістю. Кажуть, що Fisker Ocean, доставлений в Данію, вже на шляху назад на завод Magna в Австрії, де будується Ocean, через проблеми з програмним забезпеченням.

Fisker заперечує: “Ми категорично заперечуємо, що Fisker Ocean може їздити лише на низьких швидкостях”, – йдеться в електронному листі компанії, надісланому агентству Bloomberg. Пізніше цього року він буде оновлений бездротовим зв’язком, оскільки спочатку він поставлявся лише з базовими системами допомоги.

Генрік Фіскер висміяв ці заяви у відеоролику. У кліпі, розміщеному на LinkedIn, він приїжджає на Fisker Ocean і, вийшовши з нього, запитує водія, чи є в машині програма повільного водіння. Після того, як водій відповідає негативно, Фіскер каже: “Думаю, нам доведеться зробити цю функцію в наступному оновленні”.

А тепер повернемося до позитивних новин від Fisker: каліфорнійський бренд (не виробник, бо автомобіль виробляє компанія Magna) представляє позашляховий пакет для Ocean.

Як повідомляє InsideEVs з посиланням на Fisker, пакет “Force E” в даний час розробляється в спеціалізованому підрозділі Fisker Magic Works в Англії і планується до поставки з четвертого кварталу 2023 року.

Згідно з нещодавно опублікованими технічними даними Fisker Ocean, дорожній просвіт автомобіля становить лише 165 мм з 20-дюймовими колесами і 180 мм з 22-дюймовими колесами. Очевидно, що Ocean Force E отримає 33-дюймові позашляхові шини на 20-дюймових колесах, які забезпечать більший дорожній просвіт і кращий кут нахилу. Fisker також обіцяє спеціальні амортизатори та титановий захист днища.

Пакет буде доступний для повнопривідних версій Extreme та Ultra і може бути дооснащений. Для позашляхових екскурсій також буде доступний опціональний інтер’єрний пакет з гумовими килимками, додатковими ручками та ременями безпеки. Також пропонується багажник на дах.

Нарешті, оголошуючи квартальні показники, Fisker також надав інформацію про кількість замовлень і поставок. Станом на 8 травня 2023 року, як повідомляється, вже є близько 65 000 замовлень на Ocean. Fisker не повідомив, скільки автомобілів вже побудовано, але станом на 8 травня 2023 року було вироблено лише 55.

У другому кварталі очікується, що буде побудовано від 1 400 до 1 700 авто для клієнтів, а потім від 32 000 до 36 000 авто за весь рік. Це означає, що наявні бронювання будуть опрацьовані не раніше 2024 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.