Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.03.2023

Fisker Ocean Extreme – електричний позашляховик з солідним запасом ходу

Lucid Air може проїхати до 883 км на одному заряді акумулятора, Mercedes EQS – до 783 км. Але далі йде Fisker Ocean у версії з пакетом Extreme. Американський виробник повідомляє, що ця версія проїде 707 км за стандартом WLTP. 

Раніше заявлений максимальний запас ходу в 630 км все ще можна знайти на сайті Fisker. Тут у виносці повідомляється: “Вимірювання WLTP були проведені з Fisker Ocean Extreme зі стандартними 20-дюймовими колесами”. Очевидно, компанія Fisker провела нові вимірювання, які дали кращі результати. З чим пов’язане це покращення, з прес-релізу не зрозуміло.

“Це досягнення є важливою віхою для всіх у Fisker. Ми раді, що запас ходу перевищив наші попередні розрахунки”, – сказав генеральний директор компанії Хенрік Фіскер.

З запасом ходу понад 700 км екстремальна версія Fisker Ocean може проїхати від Парижа до Франкфурта або від Берліна до Штутгарта без підзарядки, і навіть з запасом ходу, пише американський виробник.

Fisker Ocean доступний у чотирьох комплектаціях: Limited Edition One, Extreme, Ultra і Sport. У прес-релізі Fisker не повідомляє, чи збільшився запас ходу лише у версії Extreme, чи також і в інших версіях. На сайті Fisker, як і раніше, вказано, що запас ходу Ultra становить 610 км, а Ultra – 440 км.

Згідно з інформацією на сайті, версія Extreme коштує 67 272 євро, але ця цифра “включає в себе частку виробника в екологічному бонусі, що становить 2 250 євро нетто”. Тож до бонусу автомобіль коштує 69 950 євро. Стільки ж коштує лімітована версія One. Дешевше коштують Ocean Ultra (54 323 євро + 2 677 = 57 000 євро) і Ocean Sport (38 883 + 2 677 = 41 560 євро). 

Fisker Ocean виробляється контрактним виробником Magna в Австрії. Схвалення оновлень європейською владою очікується 28 квітня 2023 року, продовжує Fisker. Після цього відбудуться перші поставки. Відкриття перших Fisker Centres+ заплановано на 11 квітня у Відні та Копенгагені, а згодом їх буде відкрито ще більше.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.