Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.07.2023

Fisker Ronin: підтверджено запас ходу майже 1 000 км

Датчанин Генрік Фіскер (Henrik Fisker) є не лише дизайнером ідеальних автомобілів, таких як BMW Z8 або Aston Martin DB9, але у 2022 році він також встиг випустити свій власний електромобіль Fisker Ocean. Ще одна модель на горизонті – малолітражний кросовер Pear, а на черзі – кабріолет Ronin з металевим відкидним дахом. Генрік Фіскер опублікував цікавий тизер про нього в Instagram.

На новому фото автомобіль зображений із закритим дахом. Приблизно на висоті середньої стійки видніється лінія розвороту металевого складного даху. Автомобіль також отримав суцільну світлову смугу ззаду, чорний спойлер на даху і величезні колеса.

З публікації за травень 2022 року відомо, що Fisker Ronin – це чотиридверний кабріолет з жорстким дахом. Вже рік тому Fisker назвав запас ходу в 600 миль, що еквівалентно 966 кілометрам. У новому повідомленні Fisker підтверджує цю цифру.

Згідно з інформацією, автомобіль буде представлений 3 серпня 2023 року. Ймовірно, Хенрік Фіскер навмисно обрав літній спад як ідеальний час для презентації – якби він показав автомобіль тільки на IAA, публіка відволіклася б на інші прем’єри.

Щодо технологій, то Генрік Фіскер лише пише, що автомобіль має бути “супершвидким” і матиме місце для п’яти осіб. З цього приводу Фіскер вже розповідав у травні 2022 року, що спринт повинен займати лише близько двох секунд і що автомобіль матиме повний привід з трьома електродвигунами. Без передачі потужності на всі чотири колеса такий спринтерський час, ймовірно, також був би недосяжним.

Якщо ми правильно розуміємо, то 600 миль пробігу стосується версії під назвою Grand Touring. Це значення швидко поставило б автомобіль на перше місце в десятці електромобілів з найбільшим запасом ходу. Там Lucid Air наразі займає перше місце з показником R83 км за даними WLTP.

З двосекундним спринтом Ronin також увійшов би до числа найшвидших електромобілів. Серед серійних автомобілів Tesla Model S Plaid потребує 2,1 секунди, GAC Aion – 1,9 секунди, Rimac Nevera – 1,74 секунди (хоча заводська специфікація – 1,85 секунди), а Aspark Owl, як повідомляється, потребує лише 1,69 секунди.

Отже, маємо комбінацію вражаючого запасу ходу і спринтерського часу? Це може бути складно, особливо враховуючи, що додаткова вага конструкції складаного даху додає проблем. Може допомогти те, що Fisker хоче використовувати структурну батарею – вона бере на себе завдання забезпечення жорсткості кузова, а це означає, що фактичний кузов може бути легшим. Нічого з цього не буде доступно за кишенькові гроші: очікується, що автомобіль коштуватиме близько $200 000, як відомо з повідомлення від 4 травня 2022 року: “Очікувана ціна; починається трохи нижче $200k”.

Як і Fisker Pear, Ronin спочатку планували запустити у 2024 році. Але це було станом на травень 2022 року, а в новому повідомленні дата запуску не згадується. Оскільки Fisker Pear нещодавно перенесли з 2024 на 2025 рік, то й Ronin може бути посунутий у часі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.