Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford випустить новий Transit Courier також у версії з електроприводом

Німецький виробник анонсував наступне покоління Transit Courier, яке вийде на ринок у другій половині 2023 року. Спочатку фургон буде доступний у бензиновому та дизельному виконанні, а з кінця 2024 року вперше також і в електричному, щоб конкурувати з такими брендами, як Renault Kangoo або Citroën Berlingo.

Фургон буде значно просторішим, ніж раніше, і вперше зможе перевозити два європіддони, додають у кельнській компанії. Зі зміною покоління об’єм вантажу збільшиться приблизно на 25 відсотків до 2,9 кубічних метрів. У той час авто з двигуном внутрішнього згоряння також доступне як сімейний універсал з тримісним заднім сидінням, електрична версія обмежується  двомісним фургоном E-Transit.

Під капотом, за словами Ford, є вибір між 1,5-літровим дизелем потужністю 74 кВт/100 к.с., двома 1,0-літровими трициліндровими бензиновими двигунами потужністю 74 кВт/100 к.с. або 92 кВт/125 к.с., а також електромотором потужністю 100 кВт/136 к.с.

Ford поки що не вказав розмір батареї, а отже, і запас ходу. Однак, на станціях швидкої зарядки його можна буде зарядити від 10 до 80 відсотків менш ніж за 35 хвилин. Підключена до настінної коробки потужністю 11 кВт, батарея може бути заряджена з 10 до 100 відсотків за 5,7 годин.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.