Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.09.2022

Ford перетворює F-150 Lightning на електричний поліцейський автомобіль

Прототип електричного поліцейського пікапа вражає швидким розгоном і великою кількістю місця. Крім того, він оснащений посиленими сталлю сидіннями. Ford сподівається на численні замовлення від правоохоронних органів США.

Повна назва переробленого поліцейського автомобіля — «Ford F-150 Lightning Pro Special Service Vehicle». Він базується на новому електричному пікапі Ford F-150 Lightning.

Цей транспортний засіб може переконати поліцію США використовувати більше електромобілів у центрі міст у майбутньому. Перевагою вантажівки є екстремальне прискорення від нуля до 60 миль на годину (96 км/год) всього за чотири секунди.

Оскільки немає двигуна внутрішнього згоряння, під капотом також є великий простір для зберігання, у якому можна розмістити обладнання. Крім того, у задній частині автомобіля є вантажна зона, довжина якої становить 170 см, незважаючи на подвійну кабіну, і може вмістити до 1495 літрів. Прожектори та інші електричні пристрої можна використовувати на місці злочину або аварії за допомогою тягового акумулятора та відповідних розʼємів підключення.

Кількість електромобілів у якості засобів екстреної допомоги зростає

Навіть якщо електроскептики можуть жартувати, що електричний поліцейський автомобіль повинен припинити переслідувати злочинців, оскільки розрядився акумулятор, автомобільний журнал Top Gear очікує, що F-150 Lightning матиме успіх як поліцейський автомобіль.

 

Пікап великий і потужний, і його обслуговування дешевше, ніж з двигуном внутрішнього згоряння. Це повинно сподобатися багатьом правоохоронним органам, так само як і матеріали салону, які легко миються, міцні кріплення для радіо та засобів зв’язку, а також сидіння, посилені сталевими пластинами. До речі, у Ford є цілий відділ, який консультує поліцію США з питань закупівлі та спеціального обладнання екстрених автомобілів.

www.youtube.com/watch?v=5PROsxgWTIk

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.