Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford представив п’яте покоління Mondeo

Ford припинить виробництво Mondeo четвертого покоління у Європі у березні. Седан більше не доступний на ринку США, де він відомий як Fusion, але майбутнє ще попереду. Після деякої неофіційної інформації компанія представила нове покоління моделі, яке буде доступне у Китаї.

П’яте покоління Mondeo є розробкою китайського дизайн-центру Ford, і поки що немає згадок про те, чи є шанс, що седан з’явиться на інших ринках. У компанії уточнюють, що модель розроблена новою мовою дизайну виробника Progressive Energy in Strength, яку ми бачили у Evos та Equator. Ці дві моделі також адаптовані під уподобання китайських покупців.

Найцікавішим елементом ззаду є пара світлодіодних ліхтарів, дизайн яких із трьома вертикальними лініями здається натхненним Mustang Mach E. Дифузор, прикріплений до бампера, надає приємного спортивного стилю, а дверні ручки виконані в стилі моделей Тесли.

На жаль, Ford не надає фотографій салону, а також того, що відбувається під капотом. Слово “245” ззаду має на увазі наявність 2,0-літрового двигуна EcoBoost на передній осі. Потужність 4-циліндрового двигуна, мабуть, становить 245 к.с., які спрямовані на передні колеса з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Автомобіль заснований на платформі Ford C2, що також використовується Lincoln Zephyr (також розроблена для Китаю). Новий Mondeo вироблятиметься на заводі Changan Ford, а перші поставки кінцевим покупцям відбудуться цього року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.