Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford презентує новий Mustang: майже все те саме

Ford Mustang залишається вірним собі – у сьомому поколінні поні-кар покладається на агресивний стиль і потужність двигуна V8. Вперше також буде представлений особливо потужний варіант виконання «Dark Horse».

Купе та кабріолет спочатку обійдуться без електрифікації. Очікується, що спорткар буде доступний для замовлення в Європі з кінця літа 2023 року.

Візуально нове видання дводверної моделі базується на попередній моделі: довгий капот, велика решітка радіатора, кутасті крила та злі фари підкреслюють  мускулисту зовнішність.

В салоні – великий, злегка увігнутий широкий екран, що займає місце від центральної консолі до керма. Замість круглих вентиляційних отворів тепер прямокутні, та і  салон загалом більш сучасний, ніж був минулого разу. Американці оновили інформаційно-розважальну систему, яку тепер також можна оновлювати “по повітрю”.

Основою приводної програми залишається добре відомий 5,0-літровий бензиновий двигун V8, хоча й у оновленій версії, яка має видавати більше потужності, ніж раніше – 338 кВт / 480 к.с. Чотирициліндрові турбомотори сімейства Ecoboost, які більше не пропонуються в Mustang для європейського ринку, також будуть оновлені, але для яких ринків невідомо. Окрім десятиступінчастої автоматичної коробки передач, на вибір також є шестиступінчаста механічна з автоматичним регулюванням швидкості.

Найспортивнішим варіантом буде версія «Dark Horse», яка була представлена ​​вперше та була розроблена для використання на трасі як базовий автомобіль для гоночних змагань. Технічні характеристики включають впускну систему з подвійною дросельною заслінкою для більшого потоку повітря та підвищення продуктивності, диференціал Torsen та додаткові охолоджувачі для моторної та трансмісійної оливи. Електронне дрифтове гальмо призначене для того, щоб початківцям було легше дріфтити. Візуально «темна конячка» вирізняється спеціальним оформленням передньої частини і нерухомим антикрилом.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.