Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford скорочує класичні малолітражки: Fiesta закінчилася

Ford припиняє виробництво Fiesta. Після майже 50 років і понад 18 мільйонів вироблених Fiesta ера невеликої кельнської компанії закінчується в липні 2023 року. Ось і все. 

Ford Fiesta – ікона компактних автомобілів. Запущений у 1976 році, він проклав шлях мільйонам людей у ​​всьому світі до індивідуальної мобільності та автоспорту. Fiesta XR2 став легендарним.

Перше покоління сходило з конвеєра до 1983 року. Друге покоління випускалося до 1989 року. Третє покоління стало першим з подушками безпеки після рестайлінгу, і Fiesta вперше була доступна як модель RS.

У 1995 році з’явилося четверте покоління, яке також пропонувалося як Mazda 121. Покоління 5 з’явилося з 2002 року. Шоста версія Fiesta була поступила в продаж у 2008 році, вироблялася в Кельні, Китаї, Таїланді, Мексиці та Бразилії. Глобальний підхід, згідно з яким одна модель повинна відповідати всім ринкам, був вперше реалізований саме в цьому поколінні.

Поточна модель є сьомим поколінням з діапазоном потужності від 70 до 200 к.с. (модель ST), яка тепер буде вироблятися в Кельні до кінця червня 2023 року.

Згідно повідомлень компанії Ford бренд наразі переживає найбільшу трансформацію в історії компанії. Як і всі виробники, Ford повинен перейти на електромобільність і змінити позиціювання. Почали з американського Mustang Mach-e. Завдяки новим електричним моделям у секторі комерційних автомобілів вони також можуть досягти успіху – концепція та деталі добре продумані.

Усі замовлені Ford Fiesta будуть виготовлятися за запитом. Той, хто все ще замовляє, може замовляти лише п’ятидверні моделі – як і у багатьох інших виробників. Скільки часу можна приймати замовлення не вказано і залежить від кількості замовлень.

З припиненням виробництва Ford Fiesta в Кельні там також припиняється виробництво двигунів внутрішнього згоряння. 1,0-літрові бензинові двигуни, які дозволено використовувати в інших моделях, потім продовжать виробляти на заводі двигунів у Крайові (Румунія).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.