Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.05.2023

Ford E-Tourneo Courier: електричний друг сім’ї

Після фургона, Ford тепер представляє легкову версію своєї останньої електричної моделі. Щоправда, E-Tourneo Courier румунського виробництва з’явиться на ринку не раніше другої половини 2024 року.

Візуально сімейний автомобіль відрізняється від утилітарних варіантів сильнішим акцентом на елементах стилю, близьких до позашляховиків. Серед іншого, на замовлення доступні двоколірне забарвлення, розширювачі колісних арок і рейлінги на даху.

Технічно п’ятимісний універсал з високим дахом довжиною 4,40 м базується на своїй сестринській моделі E-Transit Courier і, ймовірно, буде оснащений її електродвигуном потужністю 100 кВт / 136 к.с., що забезпечить йому запас ходу від 300 до 400 кілометрів.

Ця ж технологія буде використана і в електричній версії Puma, яка також очікується в 2024 році; цього разу невеликий позашляховик послужить основою для Courier після того, як Fiesta, яка використовувалася в якості основи в попереднику, вийде з модельного ряду цього літа.

Звичайні двигуни вже доступні за рік до електроприводу: анонсовані 1,0-літровий бензиновий двигун потужністю 92 кВт / 125 к.с. і 1,5-літровий дизель з трьома і чотирма циліндрами відповідно.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.