Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.02.2023

Ford Edge L (2024) офіційно дебютує в Китаї

Усередині – три ряди сидінь і 27-дюймовий сенсорний екран … 

У серпні 2022 року оновлений Ford Edge був представлений на сайті Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю в рамках процесу омологації. Наприкінці минулого місяця його знову побачили на випробуваннях. Тепер автомобіль офіційно дебютує в Китаї, де відтепер буде продаватися під назвою Ford Edge L.

Зовні і всередині Ford Edge L дуже відрізняється від свого попередника. Технічно він є наступником Edge Plus і має трирядну компоновку з 2+2+3 сидіннями. Як ви, напевно, здогадуєтесь, це досить великий автомобіль. Наприклад, довжина L становить 5 000 міліметрів, ширина – 1 961 міліметр, а висота – 1 773 міліметри. Він має колісну базу 2 950 міліметрів і їздить на 21-дюймових дисках.

Оскільки сьогодні світлова панель є обов’язковою складовою майже всіх автомобілів, Edge L оснащений передніми світлодіодними фарами по периметру. Він має вражаючу велику решітку радіатора і складні дверні ручки. Як відмічали журналісти, коли перші зображення були опубліковані на сайті MIIT, поясна лінія є особливо дивною, різко зростаючи перед 3-ю стійкою, а потім поступово знижуючись.

Перехід від 3-ї до 4-ї стійки також досить дивний. Окрім вже згаданої світлової панелі, Ford Edge L підхопив ще одну дизайнерську тенденцію – “плаваючий дах”. Таким чином, верхня частина кузова виконана в чорному кольорі.

Передній світловий підпис повторюється ззаду, де під логотипом Ford розмістився характерний напис “EDGE”.

Інтер’єр не менш цікавий. Особливо панель приладів з великою площею екрану. На додаток до 12,3-дюймового цифрового приладу, тут є величезний 27-дюймовий сенсорний екран, який запозичений у інших моделей Ford, що продаються в Китаї, таких як Evos та Explorer.

Функції варіюються від навколишнього освітлення і головного дисплея до аудіосистеми Bang & Olufsen і величезного панорамного даху. Капітанські сидіння відкидаються аж до другого ряду, а водій може використовувати до 20 систем допомоги.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.